29. 07. 2016 06:00 | USA/zv

Silvia Šuvadová s hviezdou z Titanicu. Spája ich spirituálny príbeh

Na Facebooku zverejnila spoločnú selfie.

Titanic
Titanic Foto: 20th Century Fox

Billy Zane si zahral v Titanicu snúbenca Rose. Ten sa nevedel zmieriť s tým, že stratil svoju lásku, ktorá sa počas plavby zamilovala do Jacka. Vo filme hral síce negatívnu postavu, no v skutočnosti je celkom iný. Dobrú skúsenosť s ním v reálnom živote má Slovenka Silvia Šuvadová. Nielenže si spolu spravili selfie, spája ich aj niečo viac - spirituálny príbeh.

„V roku 2010 som v kalifornskej Mount Shaste študovala aj s učiteľom, ktorý sa volá Peter Mount Shasta. Pri jednom našom stretnutí mi povedal, že pozná ešte jedného herca, ktorý s ním študoval. Jeho meno je Billy Zane. Peter mi navrhol, že mu môžem napísať email, aby sme sa predstavili," napísala Silvia na facebooku.

Herečka poslala Billovi cez Petra pár slov, no priamy kontakt na neho nemala. Až doteraz. „Dnes večer som riešila niečo na počítači u mňa doma v LA, keď kamarát Roman prišiel práve z obchodu. Povedal mi, že na vedľajšej ulici stretol herca Billyho Zanea. Mňa akoby osvietilo. Bez rozmýšľania som vstala z postele, k šortkám som si rýchlo navliekla mikinu a vyrazila som tam, kde ma energia volala. Billy tam nielenže stále bol, ale sa s nami aj odfotil. A dal mi svoj email." dodala.

Herec navyše Silvii povedal, že keď bude potrebovať poradiť alebo pomôcť, veľmi rád tak urobí.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz