03. 08. 2016 20:30 | BRATISLAVA/ Martina

Markizácke učiteľky sexu: Však ste si ich kedysi zapínali potajme?

Naučili nás toho mnoho.

Zuzana Belohorcová Láskanie
Zuzana Belohorcová Láskanie Foto: TV Markíza
Nájsť si partnera nebolo pre mnohých jednoduché ani pred devätnástimi rokmi, a práve preto tu bola relácia Bzzz, ktorá sa vysielala v rokoch 1998 až 2000. Išlo o populárnu „zoznamku“ prevažne pre mladých ľudí. Keďže svojho budúceho partnera ste si mohli vybrať len vďaka siluetám, nemohla byť reč o povrchnom výbere. V jednotlivých úlohách ste si nápadníka preklepli rôznymi otázkami - a v prípade, že sa vám nepáčil, ste ho jednoducho  poslali domov. Jeden z najznámejších súťažiacich bol  Roland František António Desperado Ricco, známy aj pod menom „Desperado“, ktorý si tam našiel svoju vysnívanú partnerku. Víkendovú polhodinovú „zoznamku“ dlho moderovala Petra Bernasovská, ktorá do relácie priniesla ľahkosť a uvoľnenosť. Veľmi úspešná relácia pútala pozornosť divákov TV Markíza takmer dva roky.

Petra Bernasovská Bzzz
Foto: TV Markíza
 


Spomeňme si napríklad na reláciu Srdcové záležitosti, ktorú moderoval sympatický muž s nezabudnuteľným hlasom Jaro Buček. Reláciu ste mohli sledovať od roku 2002 až po rok 2008. Počas siedmich rokoch vysielania relácia spojila množstvo ľudí, pričom väčšina skončila úspešne. Na viacerých svadbách sa zúčastnil aj samotný štáb. Mnoho ľudí však nevie, že Jaro Buček okrem moderovania Srdcových záležitostí pracoval aj na vlastných projektoch, ako napríklad Rozvedení zo záväzkami, alebo ako dramaturg relácie Sedem s.r.o či Dereš.

Jaro Buček Srdcové záležitosti
Foto: TV Markíza
 


 


Vďaka nočnej erotickej show Sexeso, ktorá sa vysielala v roku 1998 raz týždenne (v sobotu o polnoci), ste si mohli dopriať dávku rozkoše. Okrem iného sa v jednotlivých rubrikách riešili aj sexuálne problémy. Sexeso ste si mohli zahrať aj s Dagmar Lakčevič. Pozrite si aj ukážku.

Dagmar Lakčevič - Sexeso
Foto: TV Markíza
 


 Prvá erotická relácia na Markíze vznikla v roku 1997 a volala sa Erotický salón GLP, moderovali ju Ľubo Gregor, Dagmar Lakčevič a Dag Palovič. GLP boli jednak začiatočné písmená priezvisk moderátorov a zároveň aj slov galantnosť, lascívnosť, pôvab. Až túto reláciu následne nahradilo Sexeso, ktoré moderovala Oľga Záblacká a Dagmar Lakčevič tam mala pod palcom tú veselú sexy hru. Na tvorbe relácie sa podieľala aj Oľga Valentová, ktorá sa v nej tiež občas objavila.

Láskanie bolo až tretie, štartovalo v roku 1999 a moderovali ho postupne Silvia Petöová, Kyla Cole, Andrea Ušiaková, či Zuzana Belohorcová. Najväčšou hviezdou však nepochybne bola sexi blondínka Zuzka Belohorcová, ktorá túto show moderovala až do roku 2005. Relácia bola plná rôznych reportáži, rozhovorov, ale aj erotických vystúpení. Zaspomínajte si aj na legendárne Láskanie.

Zuzana Belohorcová Láskanie
Foto: TV Markíza
 

Zuzana Belohorcová Láskanie
Foto: TV Markíza
 

 

 
 

Bola asi najznámejšou moderátorkou erotických relácií.  Zuzana Belohorcová exkluzívne pre web Markiza.sk prehovorila aj o láskaní. Ako si po rokoch spomína na reláciu známa blondínka? Čo myslíte, stotožňuje sa ešte s pomenovaním učiteľka sexu?  Sledujte!

 

Sme spolu už 20 rokov. Ďakujeme za priazeň!

Sledujte najsledovanejšiu televíziu Slovenska aj na Facebooku. Kliknite sem a staňte sa fanúšikom TV Markíza.

TV Markíza je aj na Instagrame. Sledujte nás a majte všetky zákulisné informácie a fotografie medzi prvými.

Najsledovanejšia ranná relácia na Slovensku. Sledujte Teleráno aj na Instagrame a vstávajte s nami každý pracovný deň po 6.00 h.  

Úspešná šou Tvoja tvár znie povedome na Facebooku. Staňte sa našim fanúšikom a poďte s nami do zákulisia hviezdnych premien.

Aktuálne informácie zo sveta, zahraničia, športu aj šoubiznisu. Klikajte na náš spravodajský portál a majte všetky užitočné informácie pokope.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz