03. 09. 2016 18:26 | BRATISLAVA/ nt

Sajfa a Veronika Ostrihoňová sú už svoji!

Dvojicu však ešte čaká cirkevný obrad.

Veronika a Sajfa sú už svoji
Veronika a Sajfa sú už svoji Foto: Instagram/ sajfa

Hoci našu kolegyňu redaktorku Veroniku Ostrihoňovú a moderátora Mateja Sajfa Cifru čaká ešte cirkevný sobáš, ktorý sa uskutoční budúci víkend na Morave, na papieri sú už oficiálne spolu. V sobotu si povedali áno v Zichyho paláci počas civilného obradu.

"Chceli sme mať trošku súkromie, ale keďže sme sa nakoniec brali v Zichyho paláci a išli odtiaľ, tak to úplne súkromne nebolo, ale bolo to krásne. Strašne si vážime všetku pozitívnu energiu, čo sme dostali po ceste z obradu po meste. Samotný obrad bol krásny, oddával nás pán Štefan Bučko, ktorý je sám o sebe skvelý a okrem toho nám zarecitovali Báseň z Proroka od Chalíla Džibrána, ktorého sme obaja čítali," prezradila Veronika.

veronika.jpg
Foto: Archív Veroniky Ostrihoňovej
 

Tá mala na sebe šaty od Kataríny Vavrovej, ktorá jej požičala aj partu na hlavu. "Nikdy som si nemyslela, že by som si dala folklórny prvok, ale veľmi sa mi to páčilo," dodala redaktorka Televíznych novín.

Moderátorka ranných správ v relácii Teleráno prezradila, že je skvelé byť nevestou dvakrát. "Dvakrát môžem byť úplne iná. Raz teda folklórne a uvoľnene a raz viac svadobne," povedala a prezradila, že budúci víkend bude mať šaty od Borisa Hanečku.

Dvojica mala na civilnom obrade sedem ľudí, svedkami boli redaktorkina sestra Patrícia a Sajfov brat Tomáš. "Bolo to skvelé, odfotili sme sa, trošku sa nám oči zarosili a šli sme sa naobedovať. Na civilnej svadbe sme nemali ani rodičov, keďže sme chceli, aby ten pekný moment, kedy si povieme áno, zažili až v ten reálny termín," vysvetlila Veronika, ktorá si necháva priezvisko Ostrihoňová.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz