10. 09. 2016 18:15 , článok bol aktualizovaný 11. 09. 2016 09:02 | BRATISLAVA/Zuzana Vanková

Nové informácie zo svadby Veroniky Ostrihoňovej a Sajfu. Kto chytil kyticu a kto im hral?

Boris Hanečka použil látky a prvky, ktoré by ste na svadobných šatách nečakali.

Mladomanželia
Mladomanželia Foto: Instagram

Redaktorka a moderátorka Veronika Ostrihoňová povedala po viac ako sedemročnom vzťahu partnerovi, moderátorovi Matejovi „Sajfovi" Cifrovi áno už aj pred Bohom. Obrad sa konal po 16.00 h poobede v krásnom prostredí Chateau Herálec na Morave. Zaľúbenci si totiž sľúbili večnú lásku pod holým nebom v zámockom parku.

Nikto nepredpokladal, že by Veronika nebola krásna nevesta. Na všetkých verejných akciách totiž vždy ukázala, aký má skvelý módny vkus. Napriek očakávaniam sa ale Veronike podarilo vyraziť všetkým dych. Bola prenádherná.

Svadobné šaty jej ušil návrhár Boris Hanečka, ktorý sa letmo inšpiroval štýlom Grace Kelly. Použil látky a prvky, ktoré by ste na svadobných šatách nečakali. Veď pozrite sa sami.

Matej mal oblečený elegantný a zároveň štýlový frak taktiež z dielne Borisa Hanečku. Do fraku sa obliekli aj jeho svedok - brat Tomáš, Veronikin a Matejov otec a aj nevestin brat. Veronikina svedkyňa bola taktiež ako pri civilnom sobáši jej sestra Patrícia. Veronika si nechala svoje dievčenské meno Ostrihoňová.

Veľké hudobné prekvapenie

Po obrade sa mladomanželia a svadobčania presunuli na hostinu. Svadby sa zúčastnilo približne 135 ľudí. Medzi nimi sú napríklad naši kolegovia Viktor Vincze, Danica Kleinová, Zuzana Javorová a iní.Hostina bola podľa nevesty jednoduchá, ale každý si prišiel na svoje. Podávalo sa napríklad rizoto či teľacie mäso.

Keďže Veronika obľubuje českú a slovenskú hudbu na zábave sa nestalo, že by niekto z prítomných neovládal texty piesní a nemohol si poriadne zabékať. Mladomanželia mali aj jedno veľké hudobné prekvapenie. Zaspievať im prišiel Paľo Habera.

Veronika bola krásna aj v šatách, ktoré si prezliekla po polnoci. Kyticu chytila Adela. Zábava trvala do rána.

14256764_1270589389639471_364220005_n.jpg
Foto: Instagram/Sajfa
 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz