09. 09. 2016 13:20 | URUGUAY/ ARGENTÍNA/ nt

Hviezdy Divokého anjela po rokoch spolu na červenom koberci

Dvojica sa stretla na premiére filmu Gilda.

Facundo Arana a Natalia Oreiro počas nakrúcania telenovely Rany z lásky
Facundo Arana a Natalia Oreiro počas nakrúcania telenovely Rany z lásky Foto: Profimedia.sk

Srdcia slovenských divákov si získala Natalia Oreiro a jej kolega Facundo Arana vďaka telenovele Divoký anjel, kde stvárnila chudobnú slúžku a sirotu Milágros a bohatého podnikatea Iva Di Carla.

Fanúšikovia by najradšej videli týchto dvoch ako dvojicu aj v reálnom živote, k čomu nikdy nedošlo. Ostali však veľmi dobrými kamarátmi a ich priateľstvo trvá takmer 20 rokov. Ako dvojica sa stretli aj v telenovele Rany z lásky.

Keď spolu nenakrúcajú, navzájom sa podporujú aj pri iných projektoch. Facundo tak nechýbal na premiére filmu Gilda: No me arrepiento de este amor, kde si Natalia zahrala hlavnú úlohu.

Film opisuje život slávnej argentínskej speváčky Miriam Alejandry Bianchi (Gilda), ktorá tragicky zomrela 7. septembra 1996 pri zrážke mikrobusu, v ktorom cestovala so svojou kapelou, s kamiónom. Pri nehode zahynula aj jej matka a traja členovia kapely.

Pre Nataliu je táto úloha o to väčšou cťou, pretože sama je obrovskou fanúšičkou Gildy. To mohli fanúšikovia vidieť aj v telenovele Divoký anjel, kde ju zbožňovala aj Milágros a dokonca sa niektoré scény nakrúcali aj na spomienkovom mieste, kde sa tragédia stala.Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz