21. 09. 2016 08:40 | USA/NYDailyNews, zv

Reakcia Jennifer Aniston na rozvod Brangeliny. Nechýbala štipľavá poznámka

Ak ste čakali, že si doma mydlí ruky, príliš ste sa nemýlili.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston Foto: Profimedia.sk

Čaká nás rozvod roka. Fanúšikovia Angeliny Jolie a Brada Pitta majú hlavy v smútku. Sen o dokonalom páre sa rozplynul a Angelina podala žiadosť o rozvod. Hlavným dôvodom je vraj rozdielny názor vo výchove detí, no špekuluje sa aj o Bradovej nevere či záľube v ľahkých drogách a dievčatách.

Koniec vzťahu okomentovali už aj samotní budúci bývalí manželia. Mnohým však určite hneď napadlo, čo na to povie Bradova prvá manželka Jennifer Aniston. Ak ste čakali, že si doma mydlí ruky, príliš ste sa nemýlili.

Portál NYDailyNews píše, že rozvod Brangeliny okomentovala slovami: „To je karma!" Herečka sa podľa nich cíti spokojne. Avšak ozvala sa aj jej dobrá stránka. Tvrdí, že im nikdy nepriala nič zlé a takýto koniec im neželala.

profimedia-0030001363.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Nemenovaný zdroj ale portálu prezradil, že Jennifer tušila, že nakoniec sa niečo podobné udeje. Angelina vraj nikdy nebola žena pre neho, je príliš komplikovaná a on je jednoduchý človek.

"V kruhu priateľov Jennifer Aniston sa o Angeline hovorilo ako o bláznivej manipulátorke. Všetci vraj čakali, že sa rozídu. Mysleli si však, že v tom bude tretia osoba," píše denník DailyMail.

Denník tiež tvrdí, že Jenn nie je z Bradovho sklamania šťastná, ani nie je škodoradostná. Stále jej na ňom záleží a praje mu len to najlepšie. V otázke lásky má ale jasno. S manželom Justinom Therouxom je šťastná.

S Bradom tvorili dokonalý pár a v 90. rokoch sa stali najobľúbenejšími hercami. Áno si povedali v roku 2000, no o päť rokov prišiel rozvod. Za ten mohla práve Angelina Jolie, ktorá sa do Brada zahľadela pri nakrúcaní snímky Pán a Pani Smithovci.

Angelina Jolie a Brad Pitt
Angelina Jolie a Brad Pitt Foto: NowIdea
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz