21. 09. 2016 14:37 , článok bol aktualizovaný 21. 09. 2016 19:26 | BRATISLAVA/zv, TV Markíza

Marika Gombitová je späť. Meky prezradil jej zvyk, keď sú na pódiu

Spoločným vystúpením po 30 rokoch na jednom pódiu sa mu splnili hneď dva sny.

Koncert Mekyho Žbirku
Koncert Mekyho Žbirku Foto: TV Markíza

Meky Žbirka a Marika Gombitová opäť na spoločnom pódiu! Utorkový koncert slovenského speváka v Bratislave bol plný emócií a spomienok. Fanúšikovia si mohli vypočuť legendárne hity ako Nespáľme to krásne v nás či V slepých uličkách.

Vypredaná sála, špeciálni hostia a úžasná atmosféra. Takto vyzeral bratislavský koncert Mira Žbirku v rámci turné Road to Abbey Road.

„Začínali sme v Prahe, potom sme boli v Ostrave, vieme, ako koncert začína, ako končí. Sme viac v pohode. Sme radi, že sa to stalo skutočnosťou," povedal novinárom Žbirka.

Na koncerte vystúpili viacerí hostia, zazneli najznámejšie hity, ale aj piesne legendárnych Beatles.

Meky Žbirka a Marika Gombitová sa stretli na spoločnom pódiu opäť po 30 rokoch. Sám spevák to považuje za jeden veľký splnený sen.

„Máme taký zvyk s Marikou, že ma vždy štípne, keď vystúpime spolu, lebo to je dôkaz toho, že sa to naozaj deje. Teraz sú to dva splnené sny. Čo si môžem viac už priať - Abby Road a Marika," konštatoval Meky.

Spevák priznal, že je to preňho neopísateľný pocit a že koncerty na tomto turné sú niečím výnimočným. „ S Marikou sme spolu naposledy hrali so skupinou Modus v roku 1980 na jednom pódiu. To, že sa to teraz darí, je pre mňa neuveriteľná vec, je to veľká vec," dodáva.

Turné zakončuje 22. septembra v Košiciach. Aj tam si fanúšikovia budú môcť vychutnať speváka s jedinečnou Marikou Gombitovou naživo.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz