05. 10. 2016 21:00 | BRATISLAVA/ nt

Móda z párty Miss Universe: Krásna Amenová, Heringhová neohúrila

Krásou však upútala aj tanečnica Natália Glosíková, ktorá si na tento večer zvolila čierne dlhé šaty s poriadne odvážnym výstrihom.

Móda z párty Miss Universe: Krásna Amenová, Heringhová neohúrila
Móda z párty Miss Universe: Krásna Amenová, Heringhová neohúrila Foto: Profimedia.sk
Mirka Luberdová
Miriam Mattová
Jeanette Borhyová

Po finále Miss Universe 2016 sa finalistky a víťazky zabávali s osobnosťami slovenského šoubiznisu na afterpárty. Na tej sa mohli porozprávať aj s bývalými kráľovnámi krásy, ktoré by im určite dobre poradili, čo robiť po súťaži a ako reprezentovať našu krajinu na celosvetových súťažiach krásy, ktoré naše tri najkrajšie ženy čakajú v najbližších mesiacov.

Finále si nenechali ujsť krásky ako Kristína Krajčírová, Simona Brnová, Adriana Pospíšilová, Denisa Mendrejová či Jeanette Borhyová.

Krásou však upútala aj tanečnica Natália Glosíková, ktorá si na tento večer zvolila čierne dlhé šaty s poriadne odvážnym výstrihom. Na čiernu sa spoľahla aj riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová, ktorá vyzerá skvele. Akoby objavila recept na elixír mladosti.

Anna Amenová
Anna Amenová Foto: Profimedia.sk
 

V nádherných modrých šatách ohúrila Anna Amenová. Ako blondínka si nemohla vybrať lepšiu farbu.

Andrea Heringhová
Andrea Heringhová Foto: Profimedia.sk
 

Veľkým sklamaním bola Andrea Heringhová, u ktorej sme zvyknutí na to, že ohúri na každej spoločenskej udalosti. Vždy bola príkladom toho, že v jednoduchosti je krása. Ale tentoraz to bolo nejaké "preplácané".

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz