14. 10. 2016 10:52 | USA/ nt

Kim zverejnila nahú fotku s cenzúrou, unikla však aj originálna verzia

Je možné, že snímky zverejnila sama len preto, aby podporila svoju verziu o lúpeži?

Kim zverejnila nahú fotku s cenzúrou, unikla však aj originálna verzia
Kim zverejnila nahú fotku s cenzúrou, unikla však aj originálna verzia Foto: hotcelebshome.com

Kim Kardashian je od údajnej lúpeže v jej apartmáne v Paríži ticho a stiahla sa do úzadia. Na sociálne siete sa pred pár dňami vrátila len preto, aby vymazala niektorých "fanúšikov", ktorí kritizovali jej prílišné predvádzanie sa a tvrdili, že si o takúto lúpež koledovala. Gang mal reality hviezdu pripraviť o šperky v hodnote takmer 10 miliónov dolárov. Zdá sa ale, že nie všetko bolo tak, ako to Kim opísala. Dôkazom je najnovšie video z apartmánu.  

Minulý rok, kedy bola Kim odfarbená na blond, sa pochválila na sociálnej sieti fotkou z kúpeľne, v ktorej sa odfotila úplne nahá. Samozrejme, že snímku zverejnila s cenzúrou na najintímnejších miestach.  

Teraz sa ale na internete objavila necenzurovaná verzia a Kim je opäť nahá v plnej kráse. Odkiaľ sa ale fotografia vzala? Počas lúpeže mali Kim odcudziť aj dva mobilné telefóny a hviezda sa strachovala, že sa na verejnosť dostanú presne takéto snímky.

Dvojnásobná matka ale na novom videu z apartmánu telefón má. Je možné, že snímky zverejnila sama len preto, aby podporila svoju verziu o lúpeži?

The 2 new nudes with better lightingVIAC Z Šoubiz