22. 11. 2016 18:31 | BRATISLAVA/TV Markíza

Odborníčka odhalila črty atraktívnych mužov. Čo ženy najviac priťahuje?

Podľa mimiky, očí a tvaru tváre sa dá dokonca zistiť, či je chlap vhodný do vzťahu alebo je skôr individualista.

Najsexy muž na svete.
Najsexy muž na svete. Foto: TV Markíza

Titul najsexy muž, ktorý vyhlasuje časopis People, získal tento rok slávny wrestler a herec Dwayne Johnson. A tak sme oslovili odborníčku, aby nám vysvetlila čo určuje príťažlivosť muža a či niektorý známy Slovák spĺňa tieto atribúty.

Dwayne Johnson alebo The Rock, ako ho mnohí poznajú. Takmer dvojmetrový svalovec je pre mnohé ženy stelesnením mužnosti a správneho ochrancu.

Syn Lauková: „Tá jeho postava veľakrát vyjadruje sebaistotu, ako pracuje v postoji, s gestikuláciou, energiou a charizmou, ktorú má," vysvetľuje odborníčka na neverbálnu komunikáciu Nora Lauková.

Profesionálny wrestler je dvojnásobný majster sveta. Práve v športovom svete dostal prezývku The Rock. Hrať začal v roku 2002, ľudia si ho najviac spájajú s filmami Rýchlo a zbesilo. Dwayne sa na margo svojho nového titulu vyjadril, že byť sexy sa nedá naučiť. Muž má byť podľa neho sám sebou a vtedy to z neho vyžaruje.

 

„Veľa ženám sa páči vyšportované telo. Aby sa muž o seba staral, lebo keď sa stará o seba je predpoklad, že sa bude starať aj o ňu," spresnila lauková.

To, či je muž príťažlivý a sexy prezrádza viacero znakov. Podľa odborníčky to sú ostrejšie črty tváre. Napríklad vystupujúce lícne kosti charakterizujú bezpečie, istotu a ochranu.

„Jamka na brade, Adamovo jablko, vysoké čelo pôsobí to, že žene pripadá muž atraktívny. Pozerajú sa z nadhľadu, ženy majú pocit, že vie, čo chce, kam má smerovať veci a byť rozhodní," hovorí o ženskom pohľade odborníčka.

Takýto typ je určite aj najsexy muž roka 2015 David Beckham, či muž roka 2014 Chris Hemsworth. Pravidelne obsadzujú rôzne rebríčky najkrajších chlapov.

Podľa odborníčky, zo Slovenska všetky tieto znaky spĺňa napríklad fitnes tréner Martin Šmahel, ktorý sa v roku 2008 stal mužom roka a v roku 2011 bol štvrtý v súťaži muž sveta.

Podľa mimiky, očí a tvaru tváre sa dá dokonca zistiť, či je chlap vhodný do vzťahu alebo je skôr individualista.

„Individuálny má ostrejšie črty, vzťahový má oblé. čím tmavšie oči, tým lepšie. Čím bledšie oči, môžu byť vo vzťahu nestály," dodala lauková.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz