30. 11. 2016 14:25 | BRATISLAVA/nt, bp, zv

Je koniec! Najrozkošnejší slovenský šoubiznisový pár si dal zbohom

Speváčka prezradila dôvod.

Je koniec! Najrozkošnejší šoubiznisový pár si dal zbohom
Je koniec! Najrozkošnejší šoubiznisový pár si dal zbohom Foto: Facebook/ Celeste Buckingham Official
Celeste Buckingham a Matěj Vávra
Celeste Buckingham a Matěj Vávra
Celeste Buckingham a Matěj Vávra

Už sa špekulovalo aj o ich zasnúbení, ale nikdy to nepotvrdili. Teraz je koniec. Podľa našich informácií si Celeste Buckingham a Matěj Vávra povedali zbohom.

"Už keď sme sa s Matějom dávali dokopy, povedali sme si, že budeme spolu, pokým budeme cítiť, že je to vzťah na celý život, pretože obidvaja to tak cítime - že vzťah by mal byť na celý život. Postupom času sme si ale uvedomili, že aj keď sa máme veľmi radi, vzťah na celý život to nie je. Preto sme sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Čas je len jeden a je vzácny. Zostávame ale naďalej dobrí priatelia a to je hlavné," priznala nám speváčka.

Pred rokom bola dvojica hosťami v Teleráne. Párik počas celej relácie od seba neodtrhol zrak a nechýbalo ani nežné držanie rúk. Prezradili, že už jeden druhého predstavili aj rodičom a padla reč aj o spoločnom bývaní.

Speváčka vtedy predstavila zamilovanú pieseň Loving You. Vo videoklipe si zahral aj Matěj. Dnes sa im na tento klip bude zrejme ťažko pozerať alebo ostane krásnou spomienkou na ich lásku.

Celeste a Matěj sa rozišli v dobrom a ostanú kamarátmi. Len pred pár dňami totiž Matěj zdieľal na svojej fanpage Celestin nový videoklip k singlu My Last Song, aby ju podporil.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz