23. 12. 2016 10:50 | BRATISLAVA/zv

Batman vs. vodník? Najlepší športovci roka vyrážali outfitmi dych

Kto sa podľa vás na galavečer obliekol najlepšie?

Najlepší športovci roka 2016.
Najlepší športovci roka 2016. Foto: Instagram/Dominika Cibulková

Slovensko má za sebou naozaj úspešný športový rok. Opäť sme sa presvedčili, že aj taká mala krajina akou je ta naša dokáže urobiť poriadnu „dieru do sveta". Trojicou najlepších športovcov za rok 2016 sa stali Dominika Cibulková, Peter Sagan a Matej Tóth. Na prvom mieste skončil zlatý olympionik Matej Tóth.

Slovenskí reprezentanti na galavečere ukázali, že sú doma nielen v športe, ale aj v móde. Z Dominiky Cibulkovej si pri preberaní ceny „uťahovali", že prišla prezlečená za batmana. Tensitka mala na sebe čierne luxusné šaty od známeho módneho návrhára, ktoré jej dokonale pristali. Mnohým však pripomínali batmanovský plášť.

Šaty zahaľovali takmer celú Dominikinu postvu, no napriek tomu bola opäť zvodná a sexy. Celý dojem podčiarkla vlasovým stylingom. Tenistku sme opäť mohli vidieť s ofinou.

Zdroj:Instagram/dominikacibulkova

Peter Sagan nezostal svojej povesti módneho experimentátora nič dlžný. Ak Dominika pripomínala batmana, jeho by ste mohli prirovnať k vodníkovi. Cyklista opäť prišiel v extravagantnom obleku s cylindrom na hlave a s paličkou v ruke. Pri Petrovi sme si zvykli, že na červenom koberci môžeme očakávať hocičo.

22december2016_Sportovec_Roka_15391337.jpg
Foto: TASR
 

Matej Tóth prišiel oblečený v uniforme. Opäť sa ukázalo, ako uniformovaní chlapi dobre vyzerajú. Aj keď s pri výbere outfitu zrejme dvakrát hlavu nelámal, jeho najkrajším doplnkom bol úprimný úsmev, ktorý roztápa srdcia aj cez televízne obrazovky.

22december2016_Sportovec_Roka_2391305.jpg
Foto: TASR
 

Dominika Cibulková koncom októbra triumfovala na šampionáte WTA v Singapure, po ktorom sa vo svetovom rebríčku WTA vyšvihla na piate miesto. Sagan má za sebou najlepšiu sezónu v kariére. Na jej konci bol prvý vo svetovom rebríčku UCI 2016 aj v rebríčku World Tour. Matej Tóth sa na OH v Riu postaral o jeden z najväčších úspechov slovenského športu v histórii. Stal sa historicky druhým olympijským víťazom zo Slovenska v atletike.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz