29. 12. 2016 06:19 | BRATISLAVA/Ivana Pôbišová

Plodný rok Dana Heribana: Z Brmbalíka je už dvojnásobný otec!

Na Silvestra bude mať o dôvod viac na oslavu.

Dano Heriban sa nedávno stal dvojnásobným otcom
Dano Heriban sa nedávno stal dvojnásobným otcom Foto: TV Markíza

Dano Heriban, ktorého všetci veľmi dobre poznáte ako miestneho frajera zo seriálovej dedinky Horná Dolná, má za sebou mimoriadne plodný rok. Najskôr začiatkom roka získal sošku OTO v kategórii najobľúbenejší herec, v júli sa v tichosti oženil so svojou dlhoročnou láskou Kamilou a ako sa nám podarilo zistiť, nedávno sa stal aj druhýkrát otcom. Sedemročnému synovi Theovi tak pribudol súrodenec.

brmbalik cvokla.jpg
brmbalik cvokla.jpg Foto: TV Markíza
 

Hoci by sa zdalo, že Dano má čo oslavovať a Silvestra si užije naplno, opak je pravdou. Ako totiž prezradil pre markiza.sk, blížiace sa oslavy nového roka prežije v pokojnej rodinnej atmosfére. Bujarejšie Silvestrovské párty má vraj dávno za sebou. Seriálový Ďuro si špeciálne spomína na Silvester z prelomu milénia. Viac vám povie on sám vo videu, ktoré vzniklo počas nakrúcania špeciálnej epizódy Kredencu.

 

Už túto sobotu na Markíze zažijete jedinečné spojenie našich dvoch úspešných programov. Posádka z Kredenca totiž zavíta do Hornej Dolnej! A táto návšteva neminie ani Ďura Brmbalíka, ktorý si strihne scénu s Kiskou Koňovou.

Špeciálny silvestrovský Kredenc uvidíte 31. decembra o 20:30 na Markíze.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz