29. 12. 2016 07:08 , článok bol aktualizovaný 29. 12. 2016 09:23 | BRATISLAVA/kacs

Flašíkovcom skrachovalo manželstvo. Beňová prezradila dôvod rozvodu

Priznala to samotná europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová.

Monika Beňová-Flašíková a Fedor Flašík
Monika Beňová-Flašíková a Fedor Flašík Foto: SOUBIZ.tvnoviny.sk

Europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová a známy podnikateľ Fedor Flašík už netvoria pár. Politička potvrdila to, čo sa už dávnejšie šuškalo. Dvojica má pred sebou rozvod, priznala pre cas.sk.


Jeden bez druhého ani na krok a vyznávanie si lásky. Takto vyzeralo navonok manželstvo mediálne sledovaného páru. Dvojica spolu trávila každú voľnú chvíľu, nechýbali na plesoch, večierkoch a spoločných dovolenkách. V poslednom čase sa však na verejnosti spolu vôbec neukazovali, preto začali kolovať fámy o ich problémoch v manželstve. Až doteraz to obaja popierali.

Monika Beňová a Fedor Flašík sa zobrali v roku 2006.
Monika Beňová a Fedor Flašík sa zobrali v roku 2006. Foto: TASR
 

Europoslankyňa ale vyšla s pravdou von a prehovorila pre denník Nový Čas. Dvojica sa na konci manželstva dohodla pred šiestimi týždňami a Štedrý večer už strávili každý sám. A čo je dôvod krachu manželstva?

"Tak, ako sme si pôvodne mysleli, že ja som 3-4 dni v zahraničí a potom cez víkendy doma, že sa to dá ustáť, tak to donekonečna ísť nemôže. Každý sme si začali žiť svoj život, Fedor so svojimi koníčkami, ja so svojimi. Už sme si nevedeli zladiť spoločný voľný čas. Postupne sme sa tak od seba vzdialili a zistili sme, že už sme tak ďaleko, že sa nevieme priblížiť," povedala Beňová.

Dodala, že to ale nebolo hneď. Veľa sa o tejto situácii rozprávali a zistili, že vedia fungovať aj bez seba. Zároveň popiera, že by v tom bol niekto iný.


VIAC Z Šoubiz