01. 01. 2017 14:20 | BRATISLAVA/Marína Dobošová

Dávate si novoročné predsavzatia? A čo naše celebrity?

Kristina, Marcin, Hospodárová či Vavrinčíková a ich predsavzatia.

Lenka Vavrinčíková, Janka Hospodárová
Lenka Vavrinčíková, Janka Hospodárová Foto: TV Markíza

Vitajte v novom roku 2017! Nachádzame sa na prvej stránke celkom novej knihy, ktorú môžeme naplniť vlastným príbehom. Môžeme sa posnažiť byť o kúsok lepšími verziami samých seba a na to je prvý január ako stvorený.

Chcete sa odnaučiť fajčiť? Schudnúť pár kíl? Konečne vymaľovať byt či zahryznúť sa do štúdia cudzieho jazyka? Práve dnes je ten správny čas naplánovať zopár novoročných predsavzatí a pustiť sa do ich plnenie s vervou.

Možno vás inšpirujú aj naše celebrity, ktorých sme sa na predsavzatia opýtali. Speváčka Kristina, herci Peter Marcin a Marek Majský, zabávač Štefan Skrúcaný a moderátorky Janka Hospodárová s Lenkou Vavrinčíkovou. Tí všetci nám opísali novoročné rituály.

Pozrite si video!

 

Markíza pripravuje až tri skvelé nové seriály. Prvé foto vnútri! Tešia sa na vás Vajdová, Bárta, Noga, Kemka, Dejdar, Kavaschová a mnohí ďalší.

Kvíz! Na ktorého obľúbeného Markízaka sa ponášate? Na ktorého obľúbeného Markízaka sa ponášate?

Z Búrlivého vína na módne prehliadky: Odštartuje Laura Hritzová kariéru modelky? Mladá herečka nám porozprávala o hereckých kolegoch, súkromí, ako aj o skúsenostiach s kyberšikanou.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz