28. 01. 2017 14:20 | BALI/zv

Dychberúca fotka Dary Rolins. Hore bez len v uteráku

Speváčke sa skončila dovolenka a už smeruje domov do Prahy.

Dara Rolins
Dara Rolins Foto: Instagram/dararolins_vermi

Dare Rolins sa dnešným dňom končí dovolenka a vracia sa späť do reality. Spolu s priateľmi, dcérkou Laurou a neskôr aj partnerom Patrikom Vrbovským si užívala oddych na Bali. Speváčka tam strávila mesiac, no s fanúšikmi bola stále v kontakte. Či už prostredníctvom jej facebookového denníka Život podľa Dary, alebo cez Instagram.

Na Instagrame zverejňoval spoločné snímky aj Rytmus. Raper má zmysel pre humor a bez problémov si vystrelí sám zo seba a aj z Dary, preto niektoré fotky boli viac ako vtipné. S tou poslednou, ktorú zverejnil včera na instastories, však vyrazil dych zrejme každému.

Na snímke bola Dara otočená chrbtom a na sebe mala len uterák. Aj keď zo speváčkinho tela neuvidíte nič, čo by malo zostať len medzi nimi, aj tak vám spadne sánka. Dara zrejme našla stroj času, lebo už roky sa nemení a stále vyzerá neskutočne mlado a sexy. Pohľad na jej postavu v plavkách stojí vždy za to.

Kým speváčka už smeruje do Prahy, raper sa presunul do Thajska, kde sa bude po náročnom roku dávať dokopy fyzicky aj psychicky.

Sexy Dara Rolins
Sexy Dara Rolins Foto: Instagram/rytmusking
 
VIAC Z Šoubiz