08. 02. 2017 11:50 | BRATISLAVA/zv

Mamba na premiére 50 odtieňov temnoty. Trčalo jej všetko, čo nemalo

Sympatická speváčka to tentoraz vôbec neodhadla.

Dáša Mamba Šarkózyová
Dáša Mamba Šarkózyová Foto: Profimedia.sk

Šialenstvo z druhej časti erotickej trilógie prišlo už aj na Slovensko. Medzi prvými, ktorí si včera pozreli premiéru Päťdesiat odtieňov temnoty v Bratislave boli aj prominenti. Film si nenechalo ujsť veľa našich hviezd. Medzi nimi aj speváčka Mamba či modelka Michaela Kocianová.

Topmodelku je zbytočné hodnotiť. Miša dobre vie, čo sa nosí a čo jej najviac pristane. Pri ležérnej akcii, akou návšteva kina je, nepotrebuje pútať pozornosť vyzývavým outfitom, ani výrazným líčením. Opäť vsadila na kvalitné kúsky. Za jej šatník by mnohé dámy „vraždili". Spoločnosť jej robil dobrý kamarát Braňo Bruno Ciberej.

Michaela Kocianová
Michaela Kocianová Foto: Profimedia.sk
 

Naopak, speváčka Dáša Mamba Šarkózyová sa o vyzývavosť pokúsila. Žiaľ, tentoraz to skončilo len pri tej snahe. Mamba je krásna sympatická žena, ktorá má svoj štýl. Teraz to ale vôbec neodhadla. Z bieleho body trička jej trčali prsia aj čierne tielko. Samotné bodyčko nemala dobre zapravené a vykúkalo jej spod riflí.

Pod nevkusne roztrhané džínsy si dala čierne sieťované pančuchy a obula si k nim tenisky. Zvláštnu kombináciu zavŕšila ruksakom. Mamba zrejme chcela zladiť ležérnosť a dráždivosť, no príliš jej to nevyšlo.

Na premiére nemohli chýbať ani TWiiNSky, ktoré vedia byť sexy aj bez zbytočných lacných trikov.

Dáša Mamba Šarkózyová
Dáša Mamba Šarkózyová Foto: Profimedia.sk
 

Dáša Mamba Šarkózyová
Dáša Mamba Šarkózyová Foto: Profimedia.sk
 

TWiiNSky
TWiiNSky Foto: Profimedia.sk
 Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz