28. 02. 2017 12:00 | MILÁNO/DailyMail, zv

Z poslednej rozlúčky slávnej hviezdy sa stala módna prehliadka

Prominenti si obliekli luxusné kúsky od svetových návrhárov.

Victoria Beckham, Rita Ora, Kate Moss.
Victoria Beckham, Rita Ora, Kate Moss. Foto: Profimedia.sk/TASR
Victoria Beckham.
Eva Herzigova.
Miuccia Prada a jej manžel.

Tváre módneho priemyslu sa v rámci týždňa módy v Miláne lúčili so šéfredaktorkou talianskeho magazínu Vogue Francou Sozzani, ktorá zomrela vo veku 66 rokov 22. decembra 2016. Franca dlho bojovala s chorobou, boj nakoniec prehrala v nemocnici, píše denník DailyMail.

Na jej poslednej rozlúčke to vyzeralo ako na prestížnej módnej prehliadke. Prítomné hviezdy si obliekli luxusné kúsky od svetových návrhárov.

Do čiernej farby sa od hlavy po päty zahalili topmodelky Naomi Campbell, Carla Bruni, Češka Eva Herzigova a Kate Moss, ktorá si zahalila tvár čiernym závojom. Pamiatku úspešnej novinárky si prišli uctiť aj módni návrhári Victoria Beckham, Valentino Garavani, Miuccia Prada, Santo Versace, Donatella Versace, Giorgio Armani či speváčka Rita Ora.

Kate Moss
Kate Moss Foto: Profimedia.sk
 

„Franca bola jedna z najväčších šéfredaktorov, ktorí kedy robili pre magazín. Z talianskeho časopisu Vogue spravila silný a vplyvný hlas vo svete módy, fotografie a žurnalistiky," vyjadril sa výkonný riaditeľ masmediálneho domu Conde Nast International Jonathan Newhouse, ktorý vlastní magazín Vogue.

Módne nebo na poslednej rozlúčke si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Rita Ora.
Rita Ora. Foto: Profimedia.sk
 
Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz