12. 03. 2017 08:23 | BRATISLAVA/zv

Nádherné vyznanie lásky Viktora Vinczeho. Tieto slová hovoria za všetko

Na svoju snúbenicu Adelu Banášovú je patrične hrdý.

Viktor a Adela
Viktor a Adela Foto: Vladimír Šimíček

V sobotu večer sa v Slovenskom národnom divadle odovzdávali prestížne televízne ocenenia. Už 17. ročník diváckej ankety OTO opäť ovládla jedna žena - Adela Banášová. Adela si odniesla dve sošky - v kategórii moderátor/ka TV programov a v kategórii absolútny OTO. Doma ich má na poličke od včerajšie noci dokopy už 13.

Adela bola z ceny absolútny OTO naozaj prekvapená. Nečakala, že aj tento rok dostane zo všetkých ocenených najviac hlasov. V prvej ďakovnej reči nezabudla spomenúť snúbenca, moderátora Televíznych novín Viktora Vinczeho, ktorý bol taktiež nominovaný. „Ďakujem Viktorovi. Mám pri sebe silného, múdreho muža, ktorý má nadhľad a ešte ma inšpiruje," povedala.

SIM_5524.jpg
SIM_5524.jpg Foto: Vladimír Šimíček
 

Viktor bol na Adelu patrične hrdý. Dokazovali to jeho pohľady smerujúce na javisko, kde stála, ale aj vyznanie lásky na jeho Instagrame. Tieto slová hovoria za všetko.

„Číslo 12 a 13 sú bezpečne doma. ONA je jednoducho FENOMÉN. Každý je vraj nahraditeľný, ale ona nie. Je pre mňa darom z nebies. Obdivujem a milujem ju každou bunkou," napísal.

Zdroj:Instagram/viktorvincze


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz