25. 03. 2017 07:30 | USA/dg

Tom Cruise chystá svadbu. Nastávajúca by mu mohla byť dcérou

Hviezda filmu Jack Reacher je od nej staršia o 26 rokov.

Tom Cruise v pripravovanom filme American Made
Tom Cruise v pripravovanom filme American Made Foto: Profimedia.sk

Tom Cruise momentálne neprežíva najšťastnejšie obdobie. Minulý mesiac mu zomrela jeho milovaná mama Mary Lee South vo veku 80 rokov. Americký herec si zrejme uvedomil, že chce byť zodpovedným a milujúcim otcom, a tak sa po rokoch znova stretol s dcérou Suri, ktorú má z tretieho manželstva s Katie Holmes.

Tom Cruise s dcérou Suri
Foto: Profimedia.sk
 

Do štvorice všetko dobré? To si zrejme povedal aj samotný Cruise. Portál In Touch Weekly prišiel so správou, že 54-ročný herec sa chystá znova oženiť. Podľa zdroja by jeho nastávajúcou mala byť herečka Vanessa Kirby, ktorá si po jeho boku zahrá v pripravovanej filmovej snímke Mission: Impossible 6.

profimedia-0313876396.jpg
profimedia-0313876396.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Blondínka by mu pokojne mohla byť dcérou. Cruise je od nej starší o 26 rokov. Učarovať mu mala po tom, ako ju videl v seriáli The Crown. Odvtedy vedel, že s ňou musí spolupracovať. „Tomovi učarovala a producentom Mission: Impossible povedal, že si Vanessa musí zahrať kľúčovú rolu v šiestom pokračovaní, chce z nej ďalšiu pani Cruisovú“ tvrdí blízky zdroj. „Okamžite medzi nimi preskočila iskra a, samozrejme, tú rolu dostala. Tom si myslí, že bude preňho dokonalou manželkou,“ dodal zdroj z blízkeho okolia.


VIAC Z Šoubiz