31. 03. 2017 13:40 | LOS ANGELES/ nt

Plus-size modelka je síce krásna, ale tieto legíny jej mali radšej ukradnúť zo skrine

Tento ouftit by nevyzeral dobre ani na štíhlejšej žene.

Ashley Graham
Ashley Graham Foto: Profimedia.sk

Americká kráska Ashley Graham sa síce pohybuje v dovolenkových destináciách, ale na oddych veľa času nemá. Absolvuje totiž jedno fotenie za druhým. Všetky na pláži či v mori a v rôznych modeloch plaviek. Výsledok si budú môcť pozrieť dámy v katalógoch plaviek pre oblejšie ženy. Veď aj tie si predsa môžu kúpiť niečo pekné a nemusia sa skrývať pred svetom.

profimedia-0326326362.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Aj to je odkaz najznámejšej plus-size modelky, ktorej filozofiou je, že každá žena je krásna. Ashley má krásnu tvár a aj keď si jej odporcovia myslia, že pre seba nič nerobí, ona pravidelne cvičí a zdravo sa stravuje. Napriek tomu má oblejšie pozadie, boky a stehná, ktoré pokrýva celulitída. Ale tú mávajú aj štíhle modelky.

Pred pár dňami sa Ashley zase postavila pred objektív fotografa a zapózovala vo viac vykrojených plavkách. Krivky tak predviedla v celej kráse.

profimedia-0326326274.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Čo jej ale nevyšlo bol outfit, v ktorom ju zachytili na letisku v Los Angeles. Dvadsaťdeväťročná modelka mala na sebe tričko a legíny telovej farby. Výsledok nebol práve najlepší a dobre by to nevyzeralo ani na štíhlejšom dievčati. Legíny jednoducho nie sú nohavice a na tom sa zhodujú módni odborníci i štylisti.

profimedia-0326887443.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

profimedia-0326892116.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

profimedia-0326888348.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz