10. 04. 2017 15:40 | BRATISLAVA/zv

Jarné dovolenky známych Sloveniek. Každá má čo ukázať

Týmto dámam chudnutie do plavkovej sezóny nič nehovorí.

To sú postavičky.
To sú postavičky. Foto: Instagram

Väčšina žien to dobre pozná. Cez zimu sa na tele uloží nejaké to kilečko navyše a na jar prichádza čas, kedy je vhodné zaradiť do jedálnička zdravšiu stravu a do diára si pripísať pohybové aktivity.

Nie každý však musí riešiť blížiacu sa plavkovú sezónu. Známe Slovenky už majú prvé tohtoročné jarné dovolenky za sebou. Perfektnú postavu si udržujú po celý rok a k moru sa nedostanú len cez hlavnú letnú sezónu. Pozrite si, ako zažiarili na slnečných plážach.

Dara Rolins

Dara Rolins sa momentálne nachádza s dcérou Lolou v Dubaji. Speváčka si odbehla k moru iba s dcérou a snaží sa jej tak vynahradiť všetok čas, ktorý strávila zavretá v nahrávacom štúdiu, kde pripravuje nový album. Dara opäť ukázala, že jej nestačia ani mladšie ročníky.

Zdroj:Instagram/dararolins_vermi


TWiiNS

Najznámejšie slovenské dvojčatá sa len nedávnom vrátili z exotických Maldív. TWiiNSky patria medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu. Na ich snímky v bikinách je radosť pozerať. Hlavne na ich zadnú časť tela.

Zdroj:Instagram/twiinsmusic

Zdroj:Instagram/twiinsmusic

Zora Czoborová

Zora Czoborová oslávila tento rok okrúhlych 50 na Filipínach. V exotickej krajine si užila fitpobyt, ale aj oddych po boku manžela. Zora vyzerá už roky neskutočne dobre. Nielenže má krásnu vyšportovanú postavu, navyše z nej srší dobrá nálada.

Zdroj:Instagram/zoraczoborova

Dominika Cibulková

Dominika Cibulková si s manželom Michalom Navarom odskočia počas roku na dovolenku niekoľkokrát. Svetová štvorka dáva počas tenisových turnajov zo seba všetko a vytúžený oddych si naozaj zaslúži. Na Dominikine fotky v plavkách sa vždy tešia nielen muži, ale aj ženy. Tenistka totiž vie, čo sa nosí a aj v plavkovej móde drží krok s aktuálnymi trendmi.

Zdroj:Instagram/dominikacibulkova

Zdroj:Instagram/dominikacibulkova

Jana Hrmová

Exotiku si užila aj Jana Hrmová, ktorá je už na Slovensku. Bývalá farmárka zverejňovala snímky v plavkách na Instagrame. Tieto fotky majú tisícky lajkov. Ani sa nečudujeme. Janka je povestná svojou postavou krv a mlieko a na jej tele je čo obdivovať.

Zdroj.Instagram/janahrmi

Zdroj:Instagram/janahrmi

Mia Bella

Dráždivé snímky dovolenky zverejňuje aj modelka Michaela Gašparovičová alias Mia Bella, ktorá sa pýši najväčšími upravenými prsiami na Slovensku. Mii robí spoločnosť partner. Na pláži si ju musí strážiť ako oko v hlave.

Zdroj:Instagram/mia.bella.model

Zdroj:Instagram/mia.bella.model

Moma

Mladšie ročníky určite zachytili, že slnečné lúče prímorskej krajiny si užívali aj YouTuberi Moma a Exploited. Martina zverejnila na Instagrame niekoľko fotiek v plavkách. Nič dráždivé ani vulgárne ale nečakajte.

Zdroj:Instagram/martinahornakova

Zdroj:Instagram/martinahornakova

Slanchita

Zámorie si už dlho užíva priateľka Tomáša Tatara Lucia Slaninková. Slanchita, ako ju volajú, si z Detroitu odskočila na teplé Miami, kde si užila až gýčové počasie v spoločnosti kamarátok. Lucia má krásnu postavu a v plavkách by mohla chodiť aj každý deň.

Zdroj:Instagram/slanchita

Zdroj:Instagram/slanchita

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz