11. 04. 2017 06:00 | NOVÝ ZÉLAND/ nt

Sexy blondínka zarobí za jediný post na Instagrame tisíce eur

Modelka radí, ako si zarobiť na sociálnej sieti.

Sexy blondínka zarobí za jediný post na Instagrame tisíce eur
Sexy blondínka zarobí za jediný post na Instagrame tisíce eur Foto: Instagram/ Rosanna Arkle

Televízna reality hviezda Rosanna Arkle z Nového Zélandu sa stala známou a fanúšikovia si ju natoľko obľúbili, že začali sledovať aj jej profil na Instagrame. Sexy blondína je na sociálnej sieti veľmi aktívna a po rokoch používania účtu si už dostatočne zarobí pridaním jednej fotografie, a to konkrétne 3000 dolárov (2822 eur).

Zdroj: Instagram/rosannaarkle

"Na začiatku som ani len nepomyslela na to, aby som si získavala fanúšikov. Vždy som rada fotila," prezradila Rosanna. Po tom, ako sa presťahovala do Austrálie, ju oslovili do reality šou, ktorá sledovala život Novozélanďanov pracujúcich v Austrálii.

Zdroj: Instagram/rosannaarkle

"Kúpila som si dom na Gold Coast, čo bol môj životný sen. Vďaka zárobku zo sociálnej siete som mohla cestovať za rodinou domov na Nový Zéland tak často, ako som chcela," dodala.

A aký je jej recept na úspech? Tvrdí, že je potrebné investovať do kvalitného fotoaparátu s Wi-Fi, ktorá vám umožní poslať fotky do telefónu a následne ich hneď zdieľať. Fotky by ste mali pridávať v čase, kedy ľudia najviac sledujú sociálne siete. Podľa nej je to buď ráno alebo medzi 18.30 až 21.00 h.

Zdroj: Instagram/rosannaarkle

S fanúšikmi by ste mali pravidelne komunikovať, odpovedať im na otázky alebo sa o nich zaujímať.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz