27. 04. 2017 10:30 | NEW YORK/dg

Emma Watson nesklamala. Na premiére zažiarila v dokonalej róbe

Dvadsaťsedemročná britská herečka poodhalila plecia a i keď mali jej šaty pomerne odvážny rozparok, vyzerala elegantne a decentne.

Emma Watson na newyorskej premiére filmu The Circle
Emma Watson na newyorskej premiére filmu The Circle Foto: TASR/AP

V jednoduchosti je krása. Len vo februári vyrazila dych na londýnskej premiére rozprávky Kráska a zviera, kde doslova zažiarila v bielej róbe. Rozprávkový vzhľad vyšperkovala dlhou vlečkou a princeznovskou vizážou.

Inak tomu nebolo ani v stredu na premiére novej filmovej snímky The Circle v New Yorku, kde prišla Emma Watson opäť v bielych šatách, v ktorých vyzerala okúzľujúco.

Dvadsaťsedemročná britská herečka poodhalila plecia a i keď mali jej šaty pomerne odvážny rozparok, vyzerala elegantne a decentne. Emma zvolila jednoduchý mejkap, ktorý len podčiarkol jej prirodzenú krásu.

Emma Watson
Foto: TASR/AP
 

Po premiére sa z princeznej zmenila na dámu. Predstaviteľka Hermiony z príbehu o čarodejníckom učňovi vymenila bielu farbu za čiernu a šaty za hodvábne nohavice.

Emma Watson a Tom Hanks
Foto: Profimedia.sk
 

Na červenom koberci sa objavil aj 60-ročný americký herec Tom Hanks, ktorý si po boku Emmy Watson zahral hlavnú úlohu šéfa a zakladateľa firmy The Circle. Spoločnosť mu robila jeho manželka Rita Wilson, s ktorou tvorí pár takmer 30 rokov. Dvojica nepochybne patrí medzi najstabilnejšie páry Hollywoodu.

Tom Hanks s manželkou Ritou
Foto: Profimedia.sk
 

Newyorskú premiéru nevynechala ani herečka Jennifer Morrison. Tá takisto zvolila jednoduchý účes i mejkap. Horšie bol na tom jej herecký kolega Matthew Perry, ktorý vyzeral strhane. Aj keď je od Toma Hanksa mladší o 13 rokov, na červenom koberci pôsobil oveľa staršie.

Matthew Perry a Jennifer Morrison
Foto: Profimedia.sk
 

 

Film The Circle s Emmou Watson a Tomom Hanksom je v slovenských kinách od štvrtka 27. apríla.

Zdroj: Youtube/Bontonsk

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz