12. 05. 2017 15:34 | LONDÝN/ nt

Beckham si prvýkrát zahral vo filme. Pozrite si jeho scénu

Futbalista nechýbal ani na londýnskej premiére snímky King Arthur.

Beckham si prvýkrát zahral vo filme. Pozrite si jeho scénu
Beckham si prvýkrát zahral vo filme. Pozrite si jeho scénu Foto: YouTube/ Warner Bros. UK
Režisér snímky Guy Ritchie
David Beckham a Brooklyn Beckham
beckham5.jpg

V Londýne mala premiéru filmová novinka od režiséra Guya Ritchieho Kráľ Artuš: Legenda o meči (King Arthur: Legend of the Sword), v ktorej hlavnú úlohu stvárnil herec Charlie Hunman. V snímke si zahral aj Jude Law a v malej úlohe sa objavil aj futbalista David Beckham. Ide o jeho prvé účinkovanie vo veľkofilme.

Na červenom koberci ho sprevádzal najstarší syn Brooklyn. Davidovi to v bledom obleku veľmi seklo a ukázal, že ani po rokoch nestratil nič na sexepíle.

Pozrite si Davidov výkon v krátkej ukážke:

Zdroj: YouTube/ Warner Bros. UK

Na londýnsku premiéru filmu sa dostal aj náš kolega Boris Pršo, ktorý vyspovedal nielen režiséra Guya Ritchieho, ale Judea Lawa. Pozrite si krátku ochutnávku z premiéry.

 

Snímka Kráľ Artuš: Legenda o meči veľmi osobito a nadčasovo rozpráva klasický príbeh formou novej akčnej fantasy. Keď Artušovi ako malému zavraždia otca, koruny sa zmocní jeho strýko Vortigern (Jude Law). Malý Artuš nevie o svojom pôvode, vyrastá v tvrdom prostredí mestských uličiek. Keď sa mu ale podarí vytiahnuť meč z kameňa, obráti sa mu život hore nohami a musí vziať na vedomie svoj skutočný pôvod.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz