19. 05. 2017 08:00 | ARGENTÍNA/ nt

Divoký anjel Natalia Oreiro oslavuje 40. narodeniny. Takto sa za roky zmenila

Speváčka a herečka bola vzorom aj slovenských dospievajúcich dievčat.

Divoký anjel Natalia Oreiro oslavuje 40. narodeniny. Takto sa za roky zmenila
Divoký anjel Natalia Oreiro oslavuje 40. narodeniny. Takto sa za roky zmenila Foto: Instagram/ nataliaoreiro1
Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Natalia Oreiro

Dnešné tridsiatničky vyrastali pri sledovaní svojej obľúbenej telenovely Divoký anjel. Jeho hlavná postava, rebelka, ale citlivé dievča Milágros, bola vzorom pre mnohé dospievajúce dievčatá. Niektoré dokonca s obľubou nosili rifle na traky a obrátenú červenú šiltovku ako ona.

Dnes oslavuje Natalia Oreiro 40 rokov. Tí, ktorí stratili prehľad, by si povedali, že časy najväčšej slávy má za sebou. Ona je však rovnako úspešná a nielen v Južnej Amerike, ale aj v Európe a dokonca ju zbožňujú aj Rusi.

Natalia sa narodila v uruguajskom Montevideu. Od svojich ôsmich rokov chodila na kurzy herectva. Ako dvanásťročná si zahrala v reklame. Do 17-tich rokov si zahrala vo viac ako 30 reklamách. Potom sa odsťahovala do Buenos Aires, kde sa chcela presadiť ako herečka. Po niekoľkých konkurzoch dostala prvú malú úlohu v telenovele Dulce Ana, nasledovala ďalšia v Inqonquistable corazón.

Prvú hlavnú úlohu si zahrala v seriáli 90-60-90 modelos, nasledoval seriál Ricos y Famosos. Následne si ju všimli aj filmoví producenti a ponúkli jej úlohu v snímke Un Argentino en Nueva York (1998). Ten bol v Argentíne taký úspešný, že v prvom týždni porazil aj Titanic. Natalia k filmu naspievala aj titulnú skladbu.

Zdroj: YouTube/ konsze

Potom prišla kľúčová úloha v Divokom anjelovi. Seriál vysielali v 27 krajinách po celom svete. Natalia k telenovele naspievala aj úvodnú pieseň a vydala debutový album. V rámci európskeho turné navštívila Prahu aj Bratislavu a predstavila druhý album Tu Veneno.

Zdroj: YouTube/OreiroVEVO

Zahrala si tiež v seriáloch Kachorra (v tom čase jej vychádza tretí album Turmalina), El Deseo, Sos mi vida (Rany z lásky), v ktorom si jej partnera opäť zahral Facundo Arana. Nasledovali telenovely ako Al ritmo del tango, Botines, La guerra de los gimnasios a film Cleopatra.

Zdroj: YouTube/OreiroVEVO

Naposledy zožala úspech na plátnach argentínskych kín so snímkou Gilda: Neľutujem túto lásku (Gilda: No me arrepiento de este amor), v ktorej si zahrala hlavnú úlohu - speváčku Gildy, ktorá tragicky zomrela v roku 1996 pri zrážke mikrobusu s kamiónom.

Pri tejto príležitosti Natalia prespievala aj Gildin najväčší hit No Me Arrepiento de Este Amor. Ten niekoľkokrát odznel aj v telenovele Divoký anjel, v ktorej ju zbožňovalo jej seriálové alter ego Milagros a dokonca sa niektoré scény seriálu nakrúcali aj na spomienkovom mieste, kde sa tragédia stala. Sama Natalia bola Gildinou veľkou fanúšičkou a bolo pre ňu obrovskou cťou nielen prespievať túto pieseň, ale dokonca ju vo filme i stvárniť.

Zdroj: YouTube/OreiroVEVO

Speváčkinou a herečkinou prvou láskou bol herec Pablo Echarri. Boli zasnúbení päť rokov. Natalia prežívala ich rozchod veľmi ťažko. Po pár mesiacoch začala randiť s rockerom Ricardom Mollom, ktorý je o 20 rokov starší. Po pol roku randenia si dvojica povedala áno. V roku 2012 sa im narodil syn Merlina Atahualpa.

Zdroj: Instagram/nataliaoreiro1

Zdroj: YouTube/OreiroVEVO

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz