23. 05. 2017 07:18 , článok bol aktualizovaný 23. 05. 2017 13:20 | MANCHESTER/kacs, dg

"Je mi to veľmi, veľmi ľúto," Ariana Grande posiela emotívny odkaz

Samotná speváčka po explózii vyviazla bez zranení. Výbuch si však vyžiadal už 22 obetí.

Ariana Grande
Ariana Grande Foto: TASR

Je zlomená a nemá slov. Takto reagovala 23-ročná americká popová speváčka Ariana Grande na útok, ktorý sa stal počas jej vystúpenia v hale v britskom Manchestri. „Som zlomená. Z hĺbky srdca mi je to veľmi, veľmi ľúto. Nemám slov,“ napísala zronená speváčka na sociálnej sieti Twitter.

Zdroj: Twitter/Ariana Grande

Explózia si podľa polície vyžiadala už 22 obetí a takmer 120 zranených. Medzi účastníkmi podujatia bolo údajne mnoho detí a mladistvých. Samotná speváčka vyviazla podľa vyjadrenia jej hovorcu bez zranení.

Ariana Grande je americká speváčka a herečka. Svoju kariéru odštartovala v muzikáli 13 na Broadwayi. Debutový album Yours Truly vydala v roku 2013. Po celom svete sa stala známou po vydaní druhého štúdiového albumu s názvom My Everything. Prvým singlom bola skladba Problem, na ktorej sa podieľala aj raperka Iggy Azalea. Videoklip má na kanáli YouTube takmer miliardu pozretí. Z dosky vyšiel aj singel Break Free či Bang Bang, na ktorom spolupracovala s Jessie J a Nicki Minaj.

Zdroj: YouTube/ArianaGrandeVevo

Zdroj: YouTube/ArianaGrandeVevo

Zdroj: YouTube/ArianaGrandeVevo

Tretí album Dangerous Woman vyšiel v máji minulého roku, na ktorom sa nachádzajú piesne ako Dangerous Woman, Into You, Side to Side či Everyday. Svetové turné k poslednému albumu odštartovala vo februári tohto roku v americkom Phoenixe. Vo štvrtok 25. mája mala vystúpiť v Londýne.

Zdroj: YouTube/ArianaGrandeVevo

Zdroj: YouTube/ArianaGrandeVevo

Podľa portálu TMZ sa však nateraz speváčka rozhodla pozastaviť zvyšok európskeho turné. Nevystúpi ani v Belgicku, Poľsku, Nemecku či Švajčiarsku. Doteraz jej zástupcovia nevydali oficiálne stanovisko, i keď Wikipédia uvádza, že všetky koncerty, vrátane štvrtkového v Londýne, Ariana odložila pre bombový útok v Manchestri.

Ariana Grande napriek krehkému dievčenskému vzhľadu disponuje obrovským hlasom. Dvadsaťtriročná speváčka má talent aj na imitovanie. V šou amerického moderátora Jimmyho Fallona predviedla dokonalý výkon, keď si „podala“ spevácku divu Céline Dion, ktorá je jej vzorom. V niektorých momentoch bol jej výkon na nerozoznanie.

Zdroj: YouTube/latenight

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz