10. 06. 2017 17:20 , článok bol aktualizovaný 11. 06. 2017 12:24 | TOMÁŠOV/zv

Svadobné fotky mladomanželov Vinczeových: Takto im to krásne ladilo

Adela bola nádherná nevesta.

Šťastní mladomanželia
Šťastní mladomanželia Foto: Dominik Stehnáč
Príchody svadobčanov.
Príchody svadobčanov.
Príchody svadobčanov.

Viktor Vincze a Adela Banášová všetkých prekvapili, keď si povedali áno v kruhu najbližších už v piatok. Oslava ich lásky pokračovala v sobotu veľkou hostinou a zábavou. Sľuby si pred viac ako 100 pozvanými hosťami vymenili po 16.00 h pod holým nebom v romantickom prostredí kaštieľa v Tomášove.

Fanúšikovia sa nevedeli dočkať, kedy uvidia nevestu v plnej kráse. Najlepšia slovenská moderátorka mala oblečené antické svadobné šaty, ktoré jej ušila návrhárka Miška Ľuptáková.

slovenka.JPG
slovenka.JPG Foto: Dominik Stehnáč
 

Svadbu moderátorskej dvojice od začiatku označovali prívlastkom najsledovanejšia slovenská svadba roka. Medzi hosťami boli Viktorovi kolegovia zo spravodajstva Veronika Cifrová Ostrihoňová s manželom Matejom Cifrom, Danica Kleinová so snúbencom Alexandrom Nejedlým či redaktor a ženíchov dlhoročný kamarát Martin Petro.

Okrem nich boli medzi hosťami aj Daniel Dangl, Juraj Šoko Tabaček, režisér Pepe Majeský so Silviou Majeskou či choreograf a tanečník Miňo Kereš.

Na svadbe nechýbala ani Adelina fenka Mini.

Po obrade sa mladomanželia a svadobčania presunuli na hostinu, ktorá sa niesla v klasickom duchu. Viktor sa už pred dňom D vyjadril, že nič luxusné neplánujú. Podávalo sa tradičné jedlo a hral im DJ, cimbalovka, kapela. Zaspievala Sima Martausová. Moderátorom večera bol Adelin dobrý kamarát Braňo Bruno Ciberej.

Dvojica začala mať k sebe blízko na svadbe Veroniky a Mateja Cifrovcov. Pár tvoria necelý rok. Viktor Adelu požiadal o ruku na Valentína v živom vysielaní Telerána.

Zdroj:Instagram/brucibe

Zdroj:Instagram/michaelaluptakova

Zdroj:Instagram/adelabanasova.fun

Zdroj:Instagram/adelabanasova.fun

Zdroj:Instagram/adelabanasova.fun

Mladomanželia po piatkovej svadbe

 Zdroj:Instagram/brucibe

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz