31. 05. 2017 12:30 | BRATISLAVA/ ls, markiza.sk

Otvorené priznanie Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej: Toto Sajfa predýchaval len veľmi ťažko

O pracovnom, ale i súkromnom živote, s krásnu markizáckou redaktorkou...

Krásna Veronika Cifrová Ostrihoňová
Krásna Veronika Cifrová Ostrihoňová Foto: Michal Hudec

Je krásna a inteligentná a touto vražednou kombináciou očarila divákov Televíznych novín Markízy pred štyrmi rokmi, keď nastúpila do spravodajstva ako redaktorka. Veronika Cifrová Ostrihoňová sa na štúdiá politológie a histórie vydala do ďalekého sveta. Najskôr rok študovala v Paríži a neskôr zakotvila v New Yorku. Práve americká metropola jej učarovala natoľko, že ju dnes nazýva svojím druhým domovom.

Jej kroky neskôr viedli práve do televízie Markíza. O konkurze do spravodajstva sa dozvedela úplnou náhodou, no to, že sa cez niekoľko kôl dostala k práci redaktorky, už náhoda ani zďaleka nebola. Hoci Veronika na prvý pohľad pôsobí ako krehké žieňa, v kontakte s politikmi, s ktorými sa vďaka práci denne stretáva, sa z nej stáva nekompromisná a dôsledná profesionálka.

Veronika priznáva, že sa už stretla aj so situáciami, kedy s ňou respondenti nechceli spolupracovať, či dokonca s tým, že ju pre jej krehký zjav podcenili. Ona sama však túto skutočnosť považuje za svoju výhodu. Prečo? Sledujte prvú časť rozhovoru Tvárou v tvár, v ktorom nám okrem iného prezradila aj to, ako po práci vypína a čo ju nabíja energiou.

 

Život v zahraničí nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Tobôž nie, ak ste v cudzine bez rodiny či priateľov a jediný, na koho sa môžete spoľahnúť, ste vy sám. Veronikine začiatky tiež neboli práve najľahšie. Ako študentka však nabrala odvahu a pohodlie domova vymenila za nové skúsenosti. O tom ale Veronika viac porozprávala v druhej časti nášho rozhovoru.

 

Minulý rok sa z Veroniky Ostrihoňovej stala pani Cifrová Ostrihoňová. Veronika priznáva, že jej manžel Matej „Sajfa“ Cifra je ako neriadená strela, ktorú treba občas správne nasmerovať. Čo ju na známom moderátorovi priťahuje, ako sa vlastne dali dokopy a čo Sajfa rozdýchaval len veľmi ťažko? O tom všetkom sme sa rozprávali v tretej a poslednej časti rozhovoru.

 

Celeste Buckingham otvorene o bývalých frajeroch aj o novej láske

Víťaz Tvojej tváre Peter Brajerčík: „Stále tomu neverím!"

Thomas Puskailer: Toto je pravda o škandalóznej nevere!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz