03. 06. 2017 06:16 | BRATISLAVA/TV Markíza

Šokujúce rozuzlenie duelu: Domov ide nakoniec niekto úplne iný!

Hoci Vlaďa v dueli prehrala, na Farme zostáva.

Výsledok duelu medzi Luciou a Vlaďou nakoniec nebol podstatný
Výsledok duelu medzi Luciou a Vlaďou nakoniec nebol podstatný Foto: TV Markíza

V poslednom dueli na Farme, ktorý mal rozhodnúť o zložení finálovej štvorice, zvíťazila Lucia jednoznačne 2:0. Domov tak mala odísť Vlaďa. Lenže všetko bolo nakoniec inak a veci si musel zbaliť Milan. Vylúčenie zo súťaže bolo trestom za jeho útek.

milan odchod.jpg
milan odchod.jpg Foto: TV Markíza
 

V noci pred duelom totiž na takmer štyri hodiny zmizol, Miro s Dávidom ho hľadali márne, nereagoval na volania a do pátracej akcie sa musel nakoniec zapojiť aj štáb a členovia strážnej služby. Aby sa predišlo najhoršiemu, dokonca kontaktovali aj Milanovu rodinu.

Milan sa do starého mlyna nakoniec vrátil a našťastie sa mu nič nestalo, no jeho osud už bol spečatený. Aj keď verdikt sa dozvedel až po dueli. "Nečakal som, že sa dostanem tak ďaleko, aj keď takýto koniec je trpký. Ale možno aj takto sa píše história," povedal na rozlúčku.

 

Pod jeho skrat sa pravdepodobne podpísalo viacero faktorov a Milan ten tlak nezvládol. Na pohode mu určite nepridala ani návšteva rodiny, ktorej sa najskôr nevedel dočkať. Jeho manželke sa totiž opäť vrátili zdravotné problémy. Farmu však opúšťal so vztýčenou hlavou!

Farma pokračuje v pondelok 5. júna o 21:40 na Markíze

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz