05. 06. 2017 13:30 | MANCHESTER/dg

Justin Bieber neudržal slzy. Svetu odovzdal dôležitý odkaz

Kanadský spevák ukázal, že má srdce na správnom mieste.

Justin Bieber na benefičnom koncerte One Love Manchester
Justin Bieber na benefičnom koncerte One Love Manchester Foto: YouTube/bbcintroducing

Justin Bieber ukázal, že aj napriek škandálom, ktoré ho sprevádzajú na každom kroku, má srdce na správnom mieste. Dokázal to aj v nedeľu na benefičnom koncerte s názvom One Love Manchester, ktorý usporiadala Ariana Grande so svojím tímom pre obete bombového útoku v Manchestri.

Dvadsaťtriročný kanadský spevák vystúpil so skladbami Love Yourself a Cold Water. Na začiatku vystúpenia sa všetkých opýtal, či súhlasia s tým, že láska vždy zvíťazí. Na konci odovzdal publiku emotívny odkaz. „Boh je dobro uprostred zla. Boh je dobro uprostred tmy. Nezáleží na tom, čo sa deje vo svete, Boh je uprostred všetkého a miluje vás,“ povedal so slzami v očiach.

Zdroj: YouTube/bbcintroducing

Emotívne vystúpenie sprevádzalo aj Robbieho Williamsa. Ten mal čo robiť, aby udržal slzy a odspieval jeden zo svojich najväčších hitov s názvom Angels. Účastníci koncertu ho však nenechali v štichu a spievali spolu s ním.

Zdroj: YouTube/bbcintroducing

Katy Perry nezaspievala žiadny z najnovších singlov z albumu Witness, ktorý vyjde už piatok 9. júna. Tridsaťdvaročná americká speváčka predviedla akustickú verziu skladby Part of Me, následne rozospievala publikum piesňou Roar z albumu Prism, ktorý vyšiel v roku 2013.

Zdroj: YouTube/bbcintroducing

Pred záverečnými dvoma skladbami speváčky Ariany Grande One Last Time a Somewhere Over the Rainbow, vystúpila skupina Coldplay. Okrem hitov Fix You a Viva La Vida zaspievali aj novinku Something Just Like This, na ktorom spolupracovali so skupinou The Chainsmokers.

Zdroj: YouTube/bbcintroducing

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz