06. 07. 2017 10:05 | USA/ nt

Najsexy zločinec sa bozkával s milionárkou. Teraz sa vrátil k manželke

Tá z jeho príchodu nadšená nebola.

Najsexy zločinec sa bozkával s milionárkou. Teraz sa vrátil k manželke
Najsexy zločinec sa bozkával s milionárkou. Teraz sa vrátil k manželke Foto: Profimedia.sk

Najsexy zločinec Jeremy Meeks sa vrátil domov k manželke Melisse do ich skromného domu v Kalifornii. Tridsaťtriročný model sa nebál prísť k partnerke ani po tom, ako celý svet obleteli fotografie jeho romániku s dedičkou Chloe Green na jachte v Turecku.

profimedia-0340568443.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Portál Daily Mail získal exkluzívne fotografie jeho návratu domov. Jeho o päť rokov staršia manželka čakala na verande, kým si nosil batožinu do domu. Rozhodne sa netvárila šťastne a nadšene z jeho príchodu domov. Sexy model, ktorý má s Melissou tri deti, bude mať čo vysvetľovať.

Jeremyho manželka Melissa
Jeremyho manželka Melissa Foto: Profimedia.sk
 

Ani 4. júl nestrávila rodina spoločne. Jeremy bol so synmi a Melissa sa zabávala so sestrou Michelle. Tá sa pre Daily Mail vyjadrila tak, že o aférke vedela a je jej to jedno, nebude to viac komentovať.

Recidivistu Jeremyho odsúdili v roku 2014 na dva roky za držanie poloautomatickej zbrane, pričom práve vtedy sa vďaka svojmu podmanivému vzhľadu stal idolom mnohých žien. V base však bol už skôr a dohromady tam strávil 9 rokov. Keď sa na internete objavila fotka po jeho zatknutí, ženy z celého sveta šaleli a práve to mu zabezpečilo prácu modela po prepustení z väzenia.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz