23. 07. 2017 16:05 | BRATISLAVA/luc

Markizácky pár má dôvod na poriadnu oslavu: Piatok bol pre nich výnimočným dňom

Andrejka, Števko, gratulujeme a prajeme veľa lásky do ďalších rokov.

Manželia Šprochovci
Manželia Šprochovci Foto: súkr. archív Š. Šprochu

Obľúbená redaktorka spravodajstva Andrea Šprochová a dramaturg Telerána Štefan Šprocha majú tieto dni dôvod na poriadnu oslavu. V piatok totiž uplynulo desať rokov od ich veľkého dňa, kedy si povedali "áno" a vydali sa na spoločnú cestu životom.

Števko je veľký romantik, a tak požiadanie o ruku premyslel do detailov. Keďže s Andrejkou začali randiť 21. novembra, číslo 21 sa pre nich stalo symbolom. "Som detailista, a tak som vymyslel plán. Našiel som v kalendári dátum, ktorý bol ideálny, aby som ju požiadal o ruku - 21. júl 2006, to bol piatok. Ak povie áno, 21. júl 2007 bude sobota. Mal som šťastie, lebo súhlasila, že sa stane mojou manželkou," prezradil nám detaily Števko.

Šprochovci počas svadobného dňa
Foto: Súkr. archív Šprochovcov
 

Prvé okrúhle výročie, ktoré sa nazýva aj Cínová svadba alebo Deň ruží, Šprochovci oslávili spoločnou večerou. A hoci desať rokov je poriadne dlhá doba, sympatickí manželia sa stále milujú rovnako, ako na začiatku. "Ani sa nám tomu nechce veriť. Stali sme sa rodičmi a je nám spolu rovnako dobre ako na začiatku. Máme málo spoločného času a riešime starosti bežnej rodiny, preto sme jeden druhému oporou. Bez toho by to nefungovalo. A snažíme sa, aby sa na tom nič nezmenilo," uzavrel spokojný Števo.

Šprochovci oslávili desiate výročie.
Foto: Súkr. archív Šprochovcov
 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz