24. 07. 2017 09:40 | BRATISLAVA/zv

Česká Barbie v Teleráne: Zatiaľ je vraj bez plastiky, zväčšovať sa len chystá

Za necelé dva mesiace by si chcela dať zväčšiť prsia.

Gabriel Jiráčková
Gabriel Jiráčková Foto: zv

Gabriel Jiráčková má 17 rokov, no už teraz si ide tvrdo za svojím snom. Kým niekto sníva o cestovaní, rodine či majetku, Gabriel má celkom iný cieľ. Chce sa podobať na bábiku Barbie.

Lolo Ta Bella, ako si hovorí, bola v pondelok v Teleráne, kde otvorene porozprávala, aké zákroky už podstúpila a čo ju ešte len čaká. Počas dospievania to nemala ľahké. Chcela sa odlíšiť od davu a spolužiaci sa jej za to vysmievali. Dnes je si sebou ale istá.

IMG_6660.JPG
Foto: zv
 

Podľa jej slov zatiaľ nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu, upravené má len vlasy, mihalnice a pery. Za necelé dva mesiace by si ale chcela dať zväčšiť prsia. Presné číslo zatiaľ nevie, ale dodala, že s jedlom rastie chuť.

Gabriel má 34-ročného priateľa, ktorý ju v jej premene podporuje. On je ale úplne prirodzený a Gabriel by sa ani nechcela, aby bol umelý. Umelá krása sa jej páči len na ženách.

Mladá Češka by sa raz chcela presťahovať do Los Angeles, kde by na ňu ľudia neukazovali prstom, pretože tam je hotová komunita ľudských Barbie. Pozrite si celý rozhovor.

 

Zdroj: Instagram/lolotabella

Zdroj: Instagram/lolotabellaKomentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz