30. 07. 2017 21:15 | BRATISLAVA/mg

Obrovský úspech Dominiky Cibulkovej: Môžu za to selfie z výťahu

Módna maniačka sa v nej nezaprie.

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková Foto: Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková je medzi desiatimi najlepšími tenistkami sveta. Na kurtoch vládne železnou rukou a jej húževnatosť je povestná už dlhé roky.

Okrem športu má však Dominika aj inú vášeň - módu. Z domu vyjde vždy dokonale nahodená a svoju módnu závislosť nijako neskrýva. Všimol si to aj prestížny magazín Sports Illustrated, ktorý zostavil rebríček 50 najštýlovejších športovcov sveta. Zaradil tam aj našu Dominiku, ktorá sa tak vyníma pri menách ako Venus Williams, Lindsey Vonn či Caroline Wozniacki.

"Slovenka Cibulková je mimo kurtov veľmi štýlová a je známa tým, že všetky svoje trendy outfity dokumentuje prostredníctvom selfie vo výťahovom zrkadle," píše sa na stránke magazínu.

Športovci však neboli hodnotení len podľa oblečenia, ale aj podľa toho, ako ho nosia, na akú príležitosť a tiež prečo si jednotlivé outifty oblečú.

Do úvahy sa brali spolupráce s módnymi návrhármi, účasť na módnych prehliadkach, prezentácia na sociálnych sieťach či investície do módy. Športovcov hodnotila porota zložená zo štylistov, modeliek, novinárov a iných vplyvných ľudí v módnom priemysle.

Dominika sa oceneniu potešila aj na svojom instagramovom profile. Nezabudla dodať, že jej udelili aj špeciálnu "selfie cenu".

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz