10. 08. 2017 12:07 | USA/ nt

Magazín tvrdí, že DiCaprio a Kate Winslet tvoria pár. Dôkazom majú byť fotky z dovolenky

Mnohí fanúšikovia však tomu neveria.

Magazín tvrdí, že DiCaprio a Kate Winslet tvoria pár. Dôkazom majú byť fotky z dovolenky
Magazín tvrdí, že DiCaprio a Kate Winslet tvoria pár. Dôkazom majú byť fotky z dovolenky Foto: Profimedia.sk

Je známe, že herci Kate Winslet a Leonardo DiCaprio sú už 20 rokov najlepšími priateľmi. Zblížili sa počas nakrúcania filmu Titanic. Nikdy však medzi nimi nebolo viac ako kamarátstvo, hoci by si to mnohí ich fanúšikovia želali.

Niektorí z nich preto ostali fascinovaní správou, ktorú pustil do sveta magazín Star. Tvrdí, že herec sa spamätáva z rozchodu s modelkou Ninou Agdal práve po boku Kate Winslet. "Leo k nej prechováva silné city odkedy ju prvýkrát stretol. Už vtedy si myslel, že je to najkrajšia žena, akú kedy videl a stále si to myslí. V priebeho rokov striedal modelku za modelkou, ale nikdy sa so žiadnou neprepojil na intelektuálnej úrovni ako s Kate," povedal zdroj.

star.jpg
Foto: RadarOnline.com
 

Kate Winslet je však vydatá za Neda Rocknrolla. Magazín aj tak tvrdí, že to nie je vo vzťahu s Leonardom prekážkou. To, že priateľstvo prerástlo do lásky, majú dokazovať fotografie zo spoločnej dovolenky, ktorú si Leo a Kate užívali v júli. Na jednej z nich sa držia okolo pliec.

Našťastie si mnohí fanúšikovia zachovali chladnú hlavu a správy z magazínu berú len ako núdzu, ktorou novinári trpia v uhorkovej sezóne.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz