14. 08. 2017 06:05 | NEW YORK/TASR

VIDEO: Kaskadérsky kúsok nedopadol dobre. Tom Cruise sa zranil počas natáčania

Hollywoodska hviezda tvrdo pristála pri preskakovaní z budovy na budovu v Londýne počas filmovania jednej zo scén k filmu Mission: Impossible 6.

Tom Cruise sa zranil počas natáčania Mission: Impossible 6.
Tom Cruise sa zranil počas natáčania Mission: Impossible 6. Foto: Profimedia.sk

Americký herec Tom Cruise sa očividne zranil počas filmovania kaskadérskeho kúsku v akčnom trileri Mission: Impossible 6. Video na serveri YouTube ukazuje, ako hollywoodska hviezda tvrdo pristála pri preskakovaní z budovy na budovu v Londýne a potom krívala. Video mala k dispozícii internetová stránka TMZ, podľa ktorej bolo natočené v nedeľu.


Cruise bol v čase natáčania istený lanami. Vidieť, ako sa vyťahuje na budovu, na ktorú skočil, ale potom mal ťažkosti chodiť, kým mu prišli členovia štábu na pomoc. Zatiaľ nie je známe, aké vážne je jeho zranenie.

Päťdesiatpäťročný herec si robil mnohé kaskadérske kúsky vo filmoch sám, pripomína časopis Hollywood Reporter. Šieste pokračovanie Mission: Impossible režíruje Christopher McQuarrie a účinkujú v ňom tiež Henry Cavill, Rebecca Fergusonová, Angela Bassettová a Alec Baldwin. Na plátna kín by sa malo dostať v júli 2018, dodáva agentúra DPA.


VIAC Z Šoubiz