26. 08. 2017 19:45 | BRATISLAVA/TV Markíza

Naša televízia zažila výnimočný deň: Všetkých si podmanila pozitívna energia

V tento výnimočný deň prišli aj výnimoční hostia. Chris Powell s manželkou Heidi sú zo Slovákov nadšení.

Najväčšie hviezdy DOD 2017.
Najväčšie hviezdy DOD 2017. Foto: TV Markíza

Na záver sa vrátime k výnimočnému dňu, ktorý bol dnes v našej televízii. Na Dni otvorených dverí sa s vami našimi divákmi stretli aj herci a speváci. Z fantastickej nálady a pozitívnej energie boli očarení.

Herec a aj spevák Juraj Bača bol na Dni otvorených dverí prvýkrát a z atmosféry ostal prekvapený: „Ja to budem asi ešte veľmi dlho predychávať, všetci sú pozitívne naladení. Čakal som všetko, ale toto som naozaj nečakal. že vraj mojich podpis kariet rozdalo najviac, celkom ma bolí ruka. boli tu také dievčatká, čo plakali, že sa chcú odfotiť, či ma môžu objať, veľmi si to vážim."

Za pravdu mu dali i mnohé ďalšie hviezdy.  „Vždy to tu je úžasné, ľudia sú pozitívni, prajní. Moje koncerty sú intímnejšie, pokojnejšie a toto sú open air, pod holým nebom, úplne iná atmosféra, šouka," povedala speváčka Mária Čírová.

Úplnou stálicou Dňa otvorených dverí je speváčka Dara Rolins, ktorá sa každý rok teší, lebo ešte nikdy neostala sklamaná. Je tu veľa ľudí, vždy je teplo, vždy svieti slnko. Sem vkročíš a všade okolo je pozitívna energia. Sú tu decká, ich mamy, starí rodičia, tí, čo sa dívajú na seriály, počúvajú hudbu," opísala dianie Dara.

Atmosféru si prišli užiť aj herci z našich známych seriálov. Rozdali stovky podpisov. V tento výnimočný deň prišli aj výnimoční hostia. Chris Powell s manželkou Heidi sú zo Slovákov nadšení. Dokonca priznali, že sme omnoho viac vo forme ako Američania.

Pozrite si viac v exkluzívnej reportáži od Andrey Leitmannovej:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz