14. 09. 2017 13:59 | USA/ nt

Šokujúce foto! Selena Gomez podstúpila transplantáciu, pomohla jej kamarátka

Nikto ani len netušil, že 25-ročná speváčka tajne podstúpila transplantáciu obličky.

Selena Gomez podstúpila transplantáciu, pomohla jej kamarátka
Selena Gomez podstúpila transplantáciu, pomohla jej kamarátka Foto: Instagram/ selenagomez

Už od minulého roka nie je žiadnym tajomstvom, že speváčku a herečku Selenu Gomez trápi ochorenie lupus (autonómne ochorenie, pozn.red.). S ním sú spojené aj stavy úzkosti a depresie, a preto sa slávna hviezda stiahla počas leta z verejnosti. Oficiálne správy hovorili o tom, že je na klinike, kde jej pomáhajú lekári.

Nikto ani len netušil, že 25-ročná speváčka tajne podstúpila transplantáciu obličky. Informovala o tom samotná Selena na Instagrame, kde fanúšikom všetko objasnila. Darkyňou bola jej najlepšia kamarátka Francia Raisa, ktorú Selena nazvala v statuse sestrou a poďakovala jej za veľký dar a obetu.

"Som neuveriteľne požehnaná. Tak veľmi ťa mám rada," napísala speváčka. Zverejnila tiež fotku, ako sa s Franciou na seba pozerajú, držia sa na ruky a ležia na nemocničných posteliach.

Uverejnila aj ďalšie dve fotografie, na ktorých je vidieť Seleninu veľkú jazvu. V oficiálnom vyhlásení napísala: "Som si veľmi dobre vedomá, že niektorí moji fanúšikovia si všimli, že som počas leta zmizla a nepropagovala som moju novú hudbu, na ktorú som veľmi pyšná. Zistila som totiž, že kvôli lupusu potrebujem novú obličku a teraz sa zotavujem. Musela som to urobiť pre svoje zdravie. Úprimne sa teším, že teraz vidíte, čo som za posledné mesiace absolvovala."

"Chcem takto verejne poďakovať mojej rodine a neuveriteľnému tímu lekárov za všetko, čo pre mňa urobili pred aj po operácii. A napokon, neexistujú žiadne slová, ktoré by popísali, ako veľmi chcem poďakovať svojej krásnej priateľke Francii Raisa. Dala mi veľký dar, obetovala sa a podarovala mi obličku. Som neuveriteľne požehnaná. Milujem ťa ako vlastnú sestru," dodala.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz