18. 09. 2017 09:00 | ČESKÁ REPUBLIKA/ nt

Gregorová vyrazila zajačika z domu. Pre toto skončil na psychiatrii

Do prípadu je už zapletená aj polícia.

Gregorová vyrazila zajačika z domu. Pre toto skončil na psychiatrii
Gregorová vyrazila zajačika z domu. Pre toto skončil na psychiatrii Foto: Profimedia.sk

Mala to byť veľká láska, ale podľa najnovších informácií portálu blesk.cz vyrazila herečka Hana Gregorová (65) svojho mladšieho priateľa z domu. Za všetko môže to, že jej klamal o drogách.

Do prípadu je už zapletená aj polícia. Minulý týždeň mal Ondřej Koptík (33) skončiť zdrogovaný v nemocnici, kde zničil sklenenú výplň na dverách a nakoniec skončil na psychiatrii. To potvrdil aj policajný hovorca Jan Daněk.

Hana Gregorová vyrazila priateľa z domu ešte pred týmto incidentom. Priznal sa jej k užívaniu marihuany. Ale zdroj z nemocnice tvrdí, že Ondřej bol pod vplyvom pervitínu.

Prečo prišiel Koptík do nemocnice? "Zdravotnú pomoc vyhľadal, pretože ho mala pobodať nejaká žena, neustále opakoval meno Hanka. Lekári ale žiadne bodné zranenie na jeho tele nenašli," píše portál blesk.

A potom mali nasledovať vulgárne nadávky a pokus o útek cez sklenené dvere. Koptík skončil s reznými poraneniami na ľavom boku a na ďalších častiach tela.

Podľa svedkov z nemocnice sa Ondřej ledva držal na nohách a nevnímal ani privolaných policajtov. Rozprával sa vraj s ľuďmi, ktorí tam ani neboli. Skončil tak na psychiatrickej klinike Všeobecnej fakultnej nemocnice.

Teraz vraj podstupuje liečbu drogovej závislosti.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz