20. 09. 2017 11:30 | ČESKÁ REPUBLIKA/markiza.sk

Gregorovej ohrdnutý zajačik sa nevzdáva. Po nemravných odkazoch prišlo aj video

Ondřej sa doslova odtrhol z reťaze potom, ako ho herečka vykopla z domu.

Gregorovej ohrdnutý zajačik sa nevzdáva. Po nemravných odkazoch prišlo aj video
Gregorovej ohrdnutý zajačik sa nevzdáva. Po nemravných odkazoch prišlo aj video Foto: Facebook/ Ondřej Koptík

Po utorkových šokujúcich pornobásniach Ondřej Koptík pokračuje v zúfalom volaní po svojej bývalej priateľke. Ohrdnutý priateľ herečky Hany Gregorovej zarecitoval jednu z básní pre blesk.cz.

Ondřej sa doslova odtrhol z reťaze po tom, ako ho herečka vykopla z domu. Údajne pre užívanie drog. No kým jej tvrdil, že užíva len marihuanu, zdroj z nemocnice, kde o pár dní vyvádzal, tvrdí, že bol pod vplyvom pervitínu.

Koptík vyvádzal v nemocnici, kde rozbil sklenenú výplň na dverách a kričal, ako ho Hanka pobodala. Na tele však nemal žiadne poranenia. Tridsaťtriročný muž skončil psychiatrii, odkiaľ ho však evidentne prepustili.

Na Ondřejovom správaní sa môžu mnohí aj zabávať, ale odborníci sa zhodujú na tom, že to nie je v poriadku.

"Je to nevkusné. Záleží na tom, aké má hranice, kam až bude ochotný zájsť. Po rozchode sa opustení partneri mstia. Často zverejňujú intímne fotografie. Myslím, že časom emócie povolia a upne sa na niečo iné. Vidím to ako akt číreho zúfalstva," povedal pre blesk.cz psychiater Jan Cimický.

Sexuológ Radim Uzel si zase myslí, že herečka sa nechala uniesť. Koptík podľa neho nebol vhodným partnerom. "Nemám nič proti vekovým rozdielom, toto ale fungovať nemohlo. On u pani Gregorovej zrejme hľadal peniaze a ona uňho zase sex," povedal a dodal, že Koptík je človek so slabšou inteligenciou.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz