22. 09. 2017 09:25 | BRATISLAVA/markiza.sk

Toto už nie je sranda! Gregorová má strach z expriateľa, strážili ju kolegovia

Zdá sa, že herečka to neberie na ľahkú váhu.

Toto už nie je sranda! Gregorová má strach z expriateľa, strážili ju kolegovia
Toto už nie je sranda! Gregorová má strach z expriateľa, strážili ju kolegovia Foto: Profimedia.sk

Herečka Hana Gregorová sa doteraz verejne nevyjadrila k tomu, čo stvára jej bývalý priateľ. O 31 rokov mladšieho Ondřeja Koptíka vyhodila z domu a rozišla sa s ním po tom, ako našla uňho marihuanu. Z dobrých zdrojov, ale aj z Koptíkovho výstupu v nemocnici je však známe, že bol pod vplyvom kokaínu a pervitínu.

Mladý muž sa nevie zmieriť s tým, že ho herečka nechala. Na sociálnej sieti začal zverejňovať oplzlé básničky a intímne fotografie s Hanou. Zašiel dokonca na hrob Radka Brzobohatého, kde zosnulého herca prosil o odpustenie a o to, aby mu jeho lásku vrátil. Tvrdí, že naňho herec z fotografie žmurkol.

Keď to ale nešlo touto cestou, Koptík skúša iné spôsoby, ktoré už hraničia so zdravým rozumom. Začal sa herečke vyhrážať, že keď sa k nemu nevráti, vytiahne na ňu všetku špinu.

Navyše chodí pred jej dom, kde vykrikuje, za stieračmi auta jej necháva kvetiny a už sa bol na ňu pýtať aj v divadle.

Zdá sa, že herečka to neberie na ľahkú váhu. Podľa portálu expres.cz ju z divadla odprevadili traja statní kolegovia, medzi nimi aj moderátor a herec Petr Vágner. Šli s ňou až domov, aby bola v bezpečí. Bude to ale stačiť?

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz