28. 09. 2017 23:02 | BRATISLAVA/TV Markíza

Gregorovej expriateľ sa mstí a stále rozpráva: O tom, či nosila bielizeň, hygiene a milovaní

Po pikantných básničkách prichádza niečo oveľa horšie.

Gregorovej expriateľ sa mstí a stále rozpráva: O tom, či nosila bielizeň, hygiene a milovaní
Gregorovej expriateľ sa mstí a stále rozpráva: O tom, či nosila bielizeň, hygiene a milovaní Foto: Profimedia.sk

Koptík pokračuje v nezmyselných útokoch na slovenskú herečku Hanu Gregorovú, ktorá ho pred pár týždňami odkopla. Po pikantných básničkách prichádza niečo oveľa horšie.

Ondřej začal rozprávať, ako sa s Hanou spoznal a ako prebehol ich prvý sex, ktorý vraj nebol úplne ideálny. Navyše Koptík priznal, že bol zhúlený, čo vtedy herečke neprekážalo. Redaktorka magazínu Šíp zašla ale do detailov a opýtala sa ho, či ho takmer 70-ročná žena priťahovala, vzrušovala a ako vyzerala v spodnej bielizni.

"Popravde mi trošku prekážalo, že to telo už nevyzerá tak, ako kedysi vyzeralo, ale nikdy som jej to nedal najavo. Vždy som jej hovoril, aká je krásna. Stále hovorila, že pôjde na kompletnú plastiku, ale cvičiť necvičila," povedal Koptík.

Herečka vraj sex vyžadovala často, ale aktívny musel byť práve Ondřej. Niekedy si vraj pri tom predstavoval nejakú modelku.

"Ale Hanka má stále čo ponúknuť a s chlapmi to vie," dodal Koptík a prezradil, že keď bol ešte s manželkou a stretával sa aj s Hanou, tak to vraj herečku vzrušovalo.

Stále si nie je istý, či ho slávna herečka vôbec milovala. Priznal, že on ju stále miluje.

Napriek tomu zašiel ešte do ďalších detailov, ktoré už určite neostanú bez odozvy a pravdepodobne aj právnej dohry. Celý rozhovor nájdete tu.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz