06. 10. 2017 06:00 | LONDÝN/dg

Nečakané priznanie Kate Winslet o Titanicu. Fanúšikovia ostanú sklamaní

Britská herečka v rozhovore povedala, ako to bolo medzi ňou a Leonardom DiCapriom.

Kate Winslet počas rozhovoru s Lorraine Kelly
Kate Winslet počas rozhovoru s Lorraine Kelly Foto: YouTube/Lorraine

Od premiéry legendárnej snímky Titanic od režiséra Jamesa Camerona už ubehlo neuveriteľných 20 rokov. Kate Winslet si na nakrúcanie zaspomínala počas utorkového interview s Lorraine Kelly.

Štyridsaťdvaročná britská herečka svojím priznaním zrejme sklamala všetkých nadšencov príbehu lásky. „Bolo to sedem mesiacov veľmi intenzívnej práce, obaja (Kate a Leonardo DiCaprio, pozn. red.) sme boli naozaj veľmi mladí,“ povedala. „A, našťastie, nikdy medzi nami nič nebolo. Ja viem, to ste nechceli počuť, mrzí ma to,“ ospravedlnila sa prítomným divákom.

„Naozaj medzi nami k ničomu nedošlo. Mohli sme vďaka tomu robiť práve toto... mohli sme sa podpichovať, doberať si jeden druhého, čo robíme stále, a to je skvelé,“ pokračovala s úsmevom.

Podľa Kate má tento veľkofilm novú generáciu fanúšikov. „Moje deti a ich kamaráti, hovoria: ‚Mám rád tú pasáž, keď si...‘, citujú repliky z Titanicu, ktoré som už aj ja dávno zabudla!“ povedala. „A ja na to: ‚Bože môj, naozaj som toto povedala?‘ a oni na to: ‚Jack potom urobil to, a Rose zasa to...‘ a ja som im povedala, že v tých časoch ešte ani neboli na svete, vďaka čomu sa cítim strašne staro,“ zasmiala sa.


Zdroj: YouTube/Lorraine

Kate promovala najnovší film The Mountain Between Us, ktorý má na Slovensku premiéru od štvrtka. Herečku budeme môcť vidieť aj v pokračovaní filmu Avatar, ktorý bude mať premiéru 18. decembra 2020 – 11 rokov, odkedy do kín prišiel prvý diel.


Zdroj: YouTube/CinemArt SK


Zdroj: YouTube/CinemArt SK

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz