09. 11. 2017 15:10 | PRAHA/zv

Gregorová konečne vracia úder! Koptík zverejnil jej sms

To, čo predchádzalo ich rozchodu, by nechcel zažiť nikto.

Bývalí partneri.
Bývalí partneri. Foto: Profimedia.sk

Hana Gregorová vydržala byť ticho veľmi dlho. Nátlak jej exmilenca Ondřeja Koptíka ju však dohnal až do nemocnice. Po kolapse z úplného vyčerpania organizmu ju museli hospitalizovať. Pri tom, ako čerpá sily na lôžku, rekapituluje všetko, čo sa jej za posledného rok a pol života stalo. Preto sa rozhodla prvýkrát od rozchodu reagovať.

Koptíkovi poslala sms, ktorá má však rozsah podrobného elaborátu. Súkromnú správu si nenechal pre seba. Celú ju zverejnil na Facebooku. Aby to nebolo málo, doplnil ju o svoje postrehy. Ľudia tak konečne zistili, čo Gregorovú, ktorá na začiatku ich vzťahu ani netušila, že je ženatý a má dve deti, viedlo k definitívnemu rozchodu.

Gregorová: „Ty vieš veľmi dobre, že si mi prisahal na život tvojich detí a tvojej mamy, že nehúliš a iba občas si večer zapáliš slabú cigaretu. A tvrdé drogy neberieš, že si s tým mal problém, keď si mal osemnásť."

Koptík: „Za dva roky, čo sme boli spolu, mi to trikrát ušlo, naozaj hrozné."

Gregorová: „Šiesteho septembra, keď si sa celý večer neozval, som tušila, že sa opakuje situácia z marca, a tak som ti poslala sms: Ak si si niečo šľahol, tak už za mnou nechoď. Ale to, čo som zažila ôsmeho septembra, bolo ako nočná mora. Nikdy som na vlastné oči nevidela vyfetovaného človeka so strašnými halucináciami. Dodnes sa mi to vracia. Vykrikoval si, že ťa chcú zabiť, že ma miluješ, že nech ťa nezabíjam a podobne."


Zdroj:Facebook/malamochnak

Útok na rodinu

Herečka v správe ďalej opisovala, čo všetko nasledovalo. Ako Koptíka rodičia našli až na psychiatrii a dodnes nenastúpil na liečbu, ktorú podľa nej zjavne potrebuje, lebo inak skončí veľmi zle. Okrem toho mu však povedal, že ich vzťah neľutuje. Urobila z neho muža na úrovni, dokonca mu zaplatila nový zub, celý chrup mu dala vybieliť a naučila ho vystupovať na verejnosti.

Čo mu ale neodpustí, je, že útočí na jej rodinu, ktorú by podľa nej nedobehol, ani keby im bežal oproti.

Gregorová: „Že som prišla o hranie v divadle vďaka tvojim pomstychtivým elaborátom, ma už netrápi. Ja mám svedomie čisté. Ondrášku, vydržím fakt veľa. Neznesiem však, keď sa niekto naváža do mojej rodiny, do mojich detí a môjho muža. To je to, čo bolo, je a bude pre mňa to najdôležitejšie v živote a ty, aj keby si im utekal oproti, nemáš šancu ich dobehnúť."

Koptík: „Ja ich nechcem dobiehať ani náhodou. Radka si veľmi vážim. Čo sa týka tvojich detí, Rollu s váhou neodbehnem, to je jasné a Ondra je skvelý umelec vo svojom obore ako ja vo svojom. Ja mám na rozdiel od tvojich detí pokoru a úctu k normálnym ľuďom a dokážem sa baviť s každým bez rozdielu a nekastujem ľudí ako vy. Prepáč, nehovorím obyčajnému ľudu plebs."

Celý obsah správy si prečítate nižšie.

Zdroj: Facebook/malamochnak

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz