11. 11. 2017 12:00 | BRATISLAVA/zv

Je to vonku. Adela a Viktor prezradili dôvod, prečo tak žiaria

Viktorove slová o manželstve niektorých možno dojmú.

Adela a Viktor Vinczeoví.
Adela a Viktor Vinczeoví. Foto: TV Markíza

Markizácku media party si nenechali ujsť ani Adela a Viktor Vinczeovci. Obľúbení moderátori prišli ruka v ruke a po celý čas boli pri sebe. Manželia, ktorí sa chystajú na dovolenku, sršia pozitívnou energiou a neskutočnou pohodou.

Na otázku, či sa im zmenil život po svadbe, sa zhodli na tom, že pocitovo určite áno. Mnohí si myslia, že svadba je len o papieri, ktorí vlastne ani nepotrebujú. Oni majú iný názor.

„Áno je to len papier. To, čo sa stane po svadbe, po tom rituáli a počas neho, ale pochopia len ľudia, ktorí to zažili. Ja som si tiež nevedel predstaviť, čo to bude. Ale pocit, ktorý vznikne tým spojením, je niečo, čo sa nedá len tak zažiť, lebo je to krásne," povedal nám Viktor.

Ľudia si nemohli nevšimnúť, že odkedy sú Adela a Viktor spolu, zmenili sa. Doslova totiž žiaria. Moderátorka bola počas Let's Dance krajšia a krajšia. Manželia si to až tak neuvedomujú, ale priznávajú, že ich vnútorná pohoda sa určite môže odzrkadľovať na ich zovňajšku.

Adela a Viktor Vinczeovci.
Adela a Viktor Vinczeovci. Foto: TV Markíza
 

„Samozrejme, nechcem krivdiť skrášľovaciemu efektu môjho manžela, ale Let's Dance bolo veľmi dobre nasvietené a boli tam veľmi dobré vizážistky a kaderníčky. Takže je to aj o tom. Ale je pravda, že keď človek žije s niekým, kto v ňom niečo podporuje a že je to skôr obohadzujúce ako únavné a ubíjajúce, tak sa to určite odzrkadlí aj na tom, že sa človek má lepšie a lepšie vyzerá," povedala Adela.

„To je presne jeden z dôsledkov manželstva. Nám sa spolu žije tak dobre, teraz aj vediac, že sme spolu spojení, že nám je fantasticky a ja si myslím, že keď je človek veľmi šťastný aj vnútorne, tak aj to telo, ktoré nosí jeho dušu, to musí dať nejako vedieť okoliu, že to tak je," dodal krásne Viktor.

Prečo Adela povedala, že sa ale nespolieha na Viktora, že ju bude robiť šťastnou, to sa dozviete vo videu.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz