11. 12. 2017 13:00 | BRATISLAVA/dg

Barbora Švidraňová otvorene o tehotenstve: Takto reagoval jej taliansky priateľ

Tajomstvo Barbory Švidraňovej o tom, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťa, uniklo len minulý pondelok.

Barbora Švidraňová o tehotenstve
Barbora Švidraňová o tehotenstve Foto: TV Markíza

Tajomstvo Barbory Švidraňovej o tom, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťa, uniklo len minulý pondelok. Slovenská speváčka a herečka túto informáciu potvrdila aj vizuálne, keď na sociálnej sieti zverejnila fotku rastúceho bruška.

Sympatická ryšavka neskrýva nadšenie. Aj keď dieťa neplánovala a celé to prišlo nečakane, s priateľom Francescom sa na bábätko veľmi tešia. „Chvalabohu, že to takto prišlo, lebo keby som si to mala naplánovať popri kariére, ktorú som rozbehla, tak by som to asi nenaplánovala nikdy,“ priznala v rozhovore.

Vie si Barbora predstaviť, že by ostala na materskej dovolenke? „Nie, neviem si to predstaviť. Aj keď veľa matiek mi hovorí, že je to veľmi obohacujúce ostať tri roky s dieťaťom doma, ale ja som taká aktívny človek, a tak by mi chýbala tá kreativita a umenie, že by som sa asi ponáhľala do roboty, ale nebude to určite hneď,“ povedala. 

Ako reagovali jej najbližší na to, že je v požehnanom stave? Stihla už nakúpiť prvé veci pre dieťa? Sledujte rozhovor s budúcou mamičkou.

 

Zdroj: Instagram/_basie_

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz