20. 12. 2017 12:45 | USA/ nt

Selena sa vrátila k Bieberovi, prišla preto o mamu. Tá skončila v nemocnici

Kým ich fanúšikovia sú z návratu k sebe nadšení, rodina je zhrozená.

Selena sa vrátila k Bieberovi, prišla preto o mamu. Tá skončila v nemocnici
Selena sa vrátila k Bieberovi, prišla preto o mamu. Tá skončila v nemocnici Foto: Profimedia.sk

Vzťah Seleny Gomez a Justina Biebera je, ako sa hovorí, "never ending story". Dvojica sa v priebehu rokov rozišla a zišla asi stokrát. Už to vyzeralo tak, že sú obaja zo seba "vyliečení" a každý sa sústredil na svoju kariéru a iných partnerov. Kým Justin vystriedal viacero žien, Selena začala chodiť so spevákom The Weekndom.

Ich vzťah pôsobil idylicky a nič nenasvedčovalo kríze. Po pár mesiacoch si však dala dvojica nečakane zbohom a dôvodom bol práve Bieber. Už o pár dní nafotili Selenu a kanadskú popovú hviezdu v objatí a pri bozkoch.

Kým ich fanúšikovia sú nadšení, rodina je zhrozená. Rodičia Seleny Gomez vedeli, koľko si ich dcéra vytrpela a nechceli, aby opäť vkročila do tej istej rieky.

Obzvlášť tragicky to berie speváčkina mama Mandy Teefey, ktorá sa podľa informácií portálu RadarOnline.com mala psychicky zrútiť a skončiť v nemocnici. Selena mame oznámila, že ona a Justin navštevujú odborníka na vzťahy, aby im pomohol preklenúť problémy z minulosti. Mandy si tak uvedomila, že tentoraz bude ich vzťah oveľa vážnejší ako kedykoľvek predtým.

Celá rodina sa bojí, že Bieber Selene ublíži. Podľa blízkeho zdroja mal byť on tým dôvodom, prečo speváčka a herečka skončila na psychiatrickom liečení. Nadšení nie sú ani Selenini priatelia.

Selena a jej mama sa dokonca prestali sledovať aj na Instagrame. Speváčka síce získala stratenú lásku, ale prichádza o ostatných blízkych. Snáď jej to za to stojí.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz