25. 12. 2017 09:00 | BRATISLAVA/zv

Známym zahraničným párom to nevyšlo: V tomto roku si dali zbohom

V susednom Česku sa tento rok najviac hovorilo o rozchode Hany Gregorovej a Ondřeja Koptíka.

Hana Gregorová a Ondřej Koptík.
Hana Gregorová a Ondřej Koptík. Foto: Profimedia.sk

Scarlett Johansson a Romain Dauriac

Americká herečka Scarlett Johansson zrejme nemá šťastie v láske. Hoci to vyzeralo tak, že s francúzskym novinárom Romainom Dauriacom to vyjde, rozprávke je koniec. Herečke po dvoch rokoch od svadby krachlo manželstvo.

profimedia-0171099882.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Katy Perry a Orlando Bloom

Vyzeralo to medzi nimi vážne. Orlando Bloom (40) a Katy Perry (32) tvorili pár viac ako rok. Ich zástupca však šokoval fanúšikov, keď na jar vyhlásil, že už viac netvoria pár. Hviezdy sa vraj rozišli v dobrom. Možno preto ich občas spolu vidieť na rôznych akciách.

profimedia-0307045962.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Jennifer Garner a Ben Affleck

Snažili sa to zachrániť, no márne. Jennifer Garner a Ben Affleck podali žiadosť o rozvod. O svoje tri deti sa chcú naďalej starať spoločne. Žiaden z nich v nej neuviedol dátum, kedy sa rozišli. Na verejnosť sa oficiálne potvrdenie rozpadu ich vzťahu dostalo v apríli 2017.

People-Jennifer_Garner-Ben_Affleck816396265611.jpg
Foto: TASR/AP
 

Hana Gregorová a Ondřej Koptík

V susednom Česku sa tento rok najviac hovorilo o rozchode Hany Gregorovej (65) a jej o 31 rokov mladšieho partnera Ondřeja Koptíka. Herečkin bývalý priateľ rozpad vzťahu nezvládol a cez médiá si nevhodným spôsobom vylieval svoje emócie.

profimedia-0328170303.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Selena Gomez a The Weeknd

Koncom jesene všetkých prekvapila správa o nečakanom rozchode Seleny Gomez a The Weeknda. Mladá speváčka sa totiž začala čoraz častejšie objavovať po boku bývalého priateľa Justina Biebera. Neskôr sa ukázalo, že dvojica, ktorá sa niekoľkokrát rozišla, sa dala opäť dokopy. The Weeknd tak zostal sám.

profimedia-0330886073.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Robert Pattinson a FKA Twigs

Vyzeralo to tak, že sa budú čoskoro brať, no namiesto svadby prišiel rozchod. Najznámejší filmový upír Robert Pattinson sa po troch rokoch rozišiel so speváčkou FKA Twigs (vlastným menom Tahliah Barnett). Správy o rozpade ich vzťahu prišli len tri mesiace po tom, čo herec tvrdil, že sú šťastne zasnúbení.

profimedia-0266002936.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Lucie Bílá a Radek Filip

Lucke Bílej (51) to, žiaľ, opäť nevyšlo. Niekoľkonásobná česká Zlatá slávica sa v novembri rozišla s o 18 rokov mladším priateľom Radkem Filipim. Zostali však dobrými priateľmi.

profimedia-0327900212.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz