26. 12. 2017 09:00 | BRATISLAVA/zv

Tieto známe páry si v roku 2017 povedali áno. Niektorí nás poriadne zaskočili

V roku, v ktorom svieti šťastné číslo sedem, si povedalo áno hneď niekoľko známych slovenských párov.

Šťastní mladomanželia
Šťastní mladomanželia Foto: Dominik Stehnáč

Láska v slovenskom šoubiznise v roku 2017 doslova prekvitala. V roku, v ktorom svieti šťastné číslo sedem, si povedalo áno hneď niekoľko známych párov. Kým pri niektorých sme to čakali, iné nás poriadne prekvapili. Azda najväčším šokom bol sobáš kedysi najväčších nepriateľov Nory Mojsejovej a Versačeho.

Nora Mojsejová a František Kabrheľ

Životný krok známej Košičanky nikto nečakal. Nora Mojsejová sa v januári tretíkrát vydala. Áno povedala dlhoročnému priateľovi - nepriateľovi Františkovi Kabrheľovi alias Versačemu v Nitre. Mnohí tento sobáš považujú za účelový. Dnes pani Kabrheľová sa vďaka nemu totiž vyhla väzeniu.

František Kabrheľ a Nora Mojsejová na archívnej snímke.
František Kabrheľ a Nora Mojsejová na archívnej snímke. Foto: Smotánka
 

Adela Banášová a Viktor Vincze

Moderátori Adela Banášová (dnes Vinczeová) a Viktor Vincze mali hneď dve svadby. Všetkých prekvapili, keď si najskôr povedali áno v piatok 9. júna len v kruhu najbližších v kostole vo Svätom Jure. Oslava ich lásky pokračovala v sobotu veľkou hostinou a zábavou. Sľuby si pred viac ako 100 pozvanými hosťami zopakovali pod holým nebom v romantickom prostredí kaštieľa v Tomášove.

Zdroj: Instagram/viktorvincze

Adam Ďurica a Kristína

Slovenský spevák Adam Ďurica si vzal za ženu dlhoročnú priateľku, právničku Kristínu, vo štvrtok 29. júna. Pár tvorili viac než desať rokov. Manželia potešili fanúšikov krásnou fotkou, ktorá hovorila za všetko.

Zdroj: Instagram/adamdurica

Zuzana Hanzelová a Michal Kovačič

Michal Kovačič a Zuzana Hanzelová si vymenili manželské sľuby 1. júla neďaleko Bratislavy vo Svätom Jure v Renesančnom vinohradníckom dome po štyroch rokoch vzťahu. Nevesta mala na sebe róbu od návrhárka Borisa Hanečku. Meno si zmenila na Zuzana Kovačičová Hanzelová.


Ivana Surovcová a Marián Gáborík

Stihli to skôr ako do roka a do dňa. Po tom, čo vo februári tohto roku Marián Gáborík požiadal o ruku Ivanu Surovcovú po šiestich rokoch vzťahu, si v piatok 14. júla povedali svoje áno v priestoroch kaštieľa v Tomášove. Spoločnú fotku zverejnil Marián na sociálnej sieti. Iskra medzi nimi je neprehliadnuteľná.

Zdroj: Instagram/iversanns

Zuzana Šebová a Michal Kubovčík

Zuzana Šebová sa v júli vydala za dlhoročného partnera Michala Kubovčíka. Svoje áno mu povedala v krásnych bielych šatách, v ktorých sa jej črtalo tehotenské bruško. Obrad sa konal v úzkom rodinnom kruhu vo vinárskom mestečku Svätý Jur a dvojici sa ho pred verejnosťou podarilo dokonale utajiť.

Zuzana Šebová si spolu s Michalom Kubovčíkom povedali spoločné ÁNO
Zuzana Šebová si spolu s Michalom Kubovčíkom povedali spoločné ÁNO Foto: archív Zuzany Kubovčíkovej Šebovej
 

Mária Čírová a Marián Kachút

Po deväťročnom vzťahu vstúpili do manželstva v sobotu 19. augusta speváčka Mária Čírová a jej partner, hudobný producent Marián Kachút. Dvojica sa rozhodla spečatiť svoj partnerský zväzok iba pred zrakmi najužšej rodiny.

Zdroj: Instagram/mariacirova

Danica Kleinová a Alexander Nejedlý

Moderátorka a redaktorka spravodajstva Danica Kleinová povedala áno v piatok 22. septembra partnerovi, prezidentovi Hasičského a záchranného zboru, Alexandrovi Nejedlému v krásnom vonkajšom prostredí vo Vojke nad Dunajom. Novomanželia na svadbu pozvali najbližších priateľov a rodinu. Počet hostí sa vyšplhal na 120.

Danica Kleinová sa vydala
Danica Kleinová sa vydala
 

Katarína Hasprová a Ivan Vojtek

Speváčka Katarína Hasprová bola roky zasnúbená s Ivanom Vojtekom, svadbu však niekoľko rokov odkladali. Dvojica sa povedala áno až tento rok 23. septembra na bratislavskom hrade. Katka bola krásna nevesta.

profimedia-0350292798.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz

Už ste čítali?